Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
tigani tiganiii tiganiiiii
Spot on!!! :D
"49.759 de spectatori au fost la Derby de România, Steaua - Dinamo (3-2), în aprilie, recordul de spectatori la un meci între două echipe româneşti" Formulare incorecta ! In alte vremuri, pe "23", erau si cate 100 000 de spectatori. Mi-aduc aminte ca erau specatori si pe pista de atletism, la un metru de tusa. .. Si nici nu se punea problema ca vreunul sa intre in teren si sa se "rafuiasca" cu vreun jucator, sau arbitru . Si parca si Murfatlarul era mai bun.:))
Dintr-un anumit punct de vedere este amuzant. Poate gresesc, insa unii ar trebui sa isi revizuiasca comportamentul pe stadion iar altii continutul comentariilor pentru a da o replica astfel incat sa fie convingatoare. Oricum, se gasesc viteji ai bunului simt sa contrazica ce am scris eu insa aceia sunt ipocritii supremi.
Perfect deacord cu tine, exact la asta ma gandeam cand citeam articolul, doar ca nu este amuzant. Nimic de adaugat, ceea ce ai scris tu surprinde intreaga realitate a suporterilor echipelor romanesti.
Amuzant cum se vorbeste de stelisti cum ca sunt needucati insa astia se bat pe un stadion ce impune autoeducatie, ciudat cum stelistii sunt facuti nesimtiti insa cei ce aruncau cu pungi cu urina si cu petarde erau rapidistii. Mai ciudat cum pe site-uri rapidisti si cfr-isti se dau atat de educati dar incep prin a jigni echipa Steasua si suporterii ei, pentru ca apoi sa spuna ca stelistii sunt cei ce jignesc.
Acu' sa vedem ! Mai trimite Platini vreo scrisoare ?
Nu mai face Zotta memoriu pentru rasism? Ipocriţi!
Lasati-l pe Antonescu ca el a urat cel mai mult pe comunisti , de altfel l-au si impuscat . Antonescu n-ar fi acceptat niciodata echipe comuniste si cu nume sovietic pe deasupra .
la cat de putin au fost nici nu poti sa-i faci rasisti si nici sa trimiti scrisori la ue cedo nato onu unicef
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.