Alte știri din fotbal
Farul - Universitatea Craiova » Oltenii se pot desprinde în fruntea Superligii! Echipele probabile
0
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Dan Șucu, dialog aprins în Giulești cu fostul lider al galeriei Rapidului » Varianta lui Gheorghe Răducanu: „Să fie clar!”
0
Ce fotbalist a remarcat Marius Baciu în Rapid - U Cluj: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
1
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
2
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
*** Ce treaba are coada vacii cu stampila primariei! FCSB vrea sa atace calificarea cu un antrenor care nu isi poate lua licenta de antrenor ca nu are bac-ul luat! Negoita la fel ca Becali face parte din imbogatitii dupa revolutie din cauza unui sistem corupt si ticalosit! Nu stiu la cat si-a luat bacul negoita si nici nu ma intereseaza,l-a facut securistul gelu eftimie om!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-i nimic stupefiant, sau credea cineva ca are Radoi bacul luat?
neagoitza la ce varsta a luat bac'ul?
m-ai amuzat si ti-am dat unicul like posibil. pur si simplu acolo era scris numele celui din titlu : Mirel Radoi. din eroare, iti dau cuvantul, am scris cu Y la final..)) au crezut ca am de gand sa comit un act de sabotaj, ceva tero, habar n-am..)) numai bine, all.
Avea cineva vreo indoiala ca fcsb aka steaua e echipa ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar ce baaaa ,Gigi are ceva carte?
Inca nu-mi dau seama ce semnifica "...))" poate o fi vreun semn cabalistic, sau un mod in care cainii-s marcheaza teritoriul.
Gazeta a descoperit un detaliu incredibil, care-l împiedică pe Mirel să facă acest lucru în următorii ani: nu are BAC-ul!..)))))))))))))))))))))))))))) ..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nici un necaz, 90% dintre stelisti sunt repetenti si analfabeti, se stie, fara numar...)) dar, ce conteaza, Mitul e numai unul si se mandresc si ei cu el : traiasca partidul Unic neobolsevic si Karma insasi !.)) ps - desi inca nu m-am trezit de-a binelea, totusi, sper ca am scris acceptabil acest coment, avand in vedere obiectul lui..)) ps 2 - lui *** ii doresc succes la armetica si citire, daca le trece pe astea, sigur ajunge in clasa a saptea..)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Negoita tot la varsta lui Radoi a luat Bac-ul
vezi ca si fara bac radoi antreneaza dar tu cu bac nu stii nici cum se scrie ITI TREBUIE NU "i-ti"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.