Alte știri din fotbal
Promite marea surpriză în noul sezon din Superliga: „Putem juca în Top 6!”
0
Verdictul care poate zgudui Superliga! Când este așteptat anunțul oficial de la WADA în privința jucătorului acuzat de dopaj: „Avem o problemă foarte mare”
1
Cât de important a fost golul lui Bancu! De la anul, România poate evita un tur preliminar în Liga Campionilor
0
Patronul echipei din Superliga șochează: „Nu mai pot să țin echipa! Nu mai am puterea financiară”
11
Știri din fotbal internațional
Sorin Cârțu s-a convins: „E cel mai mare fotbalist din toate timpurile!”
0
„De neînțeles” » Gary Lineker, discurs dur la adresa lui Thomas Tuchel
0
„Multă lume mă înjură” » Jurnalistul român care votează pentru Balonul de Aur: „Unde îl clasez pe Leo Messi în topul meu?”
0
„Les Bleus” trebuie să-l mai aștepte pe Zidane » Ce se întâmplă cu contractul lui
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** netotule...esti prea prost pentru secolul asta .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
potzi sa te iei de mine oricand dar nu de sigla fcsb 2003 s.a. care este sfanta caci cu noi este duomniezeuuuuuuuuuuuu
Bravo tovarase! Adevarata mentalitate de comunist, sustinator al clubului blosevic.
Iar voi erati inexistenti, gigi v-a facut cineva, sunteti si voi niste nume vukgare cu poze de tot rahatul la avatar.
nu ne este dor de voi astia 500!!!mergeti linistiti la baschet,hochei si unde mai vreti voi,numai la meciurile de fotbal sa nu mai calcati,tradatorilor!ma bucur ca ne-am curatat de niste mizerii ca voi,care nu merita sa fie numiti suporteri!ati intors spatele echipei si echipa ar trebui sa va intoarca spatele voua!
da .. dar nu-i avea pe cei 500 de gigisti care vin la stadion .. iar gheorghe nu era simbol natzional
Probabil ca daca nu era recidivistul eliberat conditionat Steaua avea astazi o identitate clara, vreo doua titluri in plus, o baza de pregatire, echipa de tineret proprie si o participare in primavara UCL, plus finantatori si nu un creditor megaloman.
daca nu erau comunistii ! nu ar fi existat nici echipa rosie dar nici jiji . asa dragi suporteri, multumitii rejelui misu ca zi e ziua lui si rusilor.
păi, da. moare un om și toți pârliții profită de pe urma circumstanțelor, popor ***. înainte de a muri tipul( să-i fie țărâna ușoară ) nu erau întrunite condiițiile, sau cum?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.