Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
13
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
5
Știri din fotbal internațional
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
0
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
0
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Arne Slot a „explodat”, după eliminarea lui Liverpool din Liga Campionilor: „Împotriva noastră”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Războiul din Iran lasă Ucraina fără rachete Patriot, dar și fără ...
Libertatea
au di tati, numa echipa nu.
Au si finantatori.Cotizeaza peluza sud http://www.fanatik.ro/steaua-sedinta-cu-lacatus-ce-au-decis-ultrasii-de-la-peluza-sud-960522
sa mori tu?
nici eu nu cred ca o sa apuce mafiotii astia de la csa sa inscrie vreo echipa in ligile inferioare. pai astia nu stiu din ce liga incep. si daca prin absurd ar incepe sa joace,dupa 3-4 etape dau toti bir cu fugitii si se destrama tot. aia de la mapn vor banii lui becali. vad ca nu primesc niciun cent,de ce continua? asta este intrebarea.
pai chiar aia este,daca ar avea logica,sistemul ii spunea,ori ne dai echipa ori te bagam la parnaie pentru urmatorii 10 ani,a doua zi,toata echipa din liga 1 era la mapn. chiar aia este,sistemul nu are nicio logica. daca ar avea logica,facea cum am spus eu mai sus,nu ducea razboiul asta in care are numai de pierdut. badea face cu cs dinamo ce banuiesti tu ca ar vrea mapn sa faca cu csa-ul si echipa de fotbal.
pai pina-ncepe campiont iti trebe statut, certificat, omologare, contracte .... Daca nu ai fost in stare 6 luni cand le faci? Povesti cu fantome.
A inceput cumva campionatul fara Steaua sau cum?! S-a judecat procesul la TAS? Nu e nicio gherla, doar putintica rabdare, Roma nu a fost construita intr-o zi :-))))
mergea daca era invers :-)))) Viitorul castiga sigur, deci erau bani facuti usor :-)))))
Pai talpagastenii nu si-au facut echipa (si nici nu vor fi in stare), deci gherla. Caz ca nu esti familiarizat cu limbaju de Ardeal, gherla=cand nu-ti intra zaru'.
Deci pn-acu completul de la TAS esti tu, Catalynn ...., va mai trebe un hater :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.