Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a făcut praf, după FCSB - FC Argeș: „Nu prea mai are loc la noi”
0
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Marius Baciu crede că FCSB are o „perlă” în curte: „Sincer vă spun, îl aruncam în luptă astăzi”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
De ce nu scad prețurile apartamentelor în România, deși se vând tot mai ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Cu toate ca Viitorul a furat acest campionat ( fiind ajutata in mod direct de blaturile celorlalte echipe ) ceea ce simtim, noi, unii, pt acest cioban, nu ne lasa sa ne dorim ca Steaua/FCSB sa aiba castig de cauza. Acest cioban, venit dupa reeducare (ce fel de reeducare o fi avut, s-a intors mai rau. Infatuarea, aroganta si umilintele aplicate celorlalti, ciobane, te vor urmari toata viata. Cu tot aurul tau furat, un nefericit sa fii toata viata.
acolo nu mrge pe sentimente
Omul nu e gigist.
altu..daca esti fanul stelei actuala fcsb nu automat esti sustinatorul lui becali..nu confunda lucrurile
Pffff ... si tu Brutus?! Nici nu s-a răcit bine si te-ai si lepădat de el mai ceva ca apostolii de Hristos. Tie chiar nu ti-e rusine?! Intrebarea e desigur retorica!
Argaseala le.a spus judecatorilor ca Gigi a fost angajat la Academia Hagi pe vremea cand era incarcerat la Poarta Alba?? Asta da caracter.. Asa conducere, asa sustianatori!
Circulara aia are valoare ca proba intr-un proces, altfel de ce crezi ca l-au atentionat judecatorii pe Argaozeala de marturie mincinoasa? Regulamentul nu trebuia schimbat, toata lumea stia conditiile, inclusiv domnul prezident fecsebean, care a luat la cunostinta si a votat...toata lumea stia si stie asta, toti cu exceptia gigimii care incearca sa demonstreze ca roata e patrata.
In all my years of judging i have never heard before of someone of someone more deserving the full penalty of law......https://www.youtube.com/watch?v=FCMHmDnfD6I
Bine i-a facut. Trebuie sa afle toata lumea cine e acest cioban. Astia care-l sustineti, voi pricepeti ca acest cioban nu da 2 ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă mă ajută (bunul) D-zeu, ăștia de la TAS nu vor afla și de...valiză!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.