Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
13
Știri din fotbal internațional
„Răzvan Lucescu, vândut!” » Vor să-i plătească lui PAOK clauza de reziliere de 4 milioane de euro
0
Alvaro Arbeloa și-a găsit echipă, după despărțirea de Real Madrid
0
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
0
Nathaniel Brown, ca și făcut! Bayern și Eintracht s-au înțeles
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
mersi brasov si urziceni am gasitgat 100 de mil :*
Razvan a avut mult noroc si multa sustinere sa ajunga unde a ajuns! Daca si-o ia in cap cum se pare, o sa cada foarte de sus!
"Dedic victoria cu Dinamo tuturor fanilor stelişti" ROMEO SURDU, atacant FC Braşov ________ B0$$$$$, pentru chestia asta (dar si pentru faptul ca ai avut un sezon reusit :D ) te iert pt toate meciurile execrabile pe care le-ai avut la Steaua. Intoarce-te ! :D
"Dedic victoria cu Dinamo tuturor fanilor stelişti"
Dragi suporteri ne-infractori ai lui Dinamo. Ati vazut 'lectia' de comportament olimpic al celor din Timisoara? Nu este european (cum multi spun in mod eronat), este OLIMPIC. Atitudine exemplara. Asta doare mult mai mult decat huiduielile voastre, scaunele rupte, devastarile de vitrine, bolovanii aruncati in autocare, figurile stalcite de ura si de pumni... Doamne, cata durere si olimpianism. Frumoasa lectie ne-ai dat Timisoara. Ce romani de calitate. Fantastic. Multumesc Timisoara!
D-le 'ION' de acord cu opinia dvs. cu observatia ca ati vrut sa scrieti -atace- intre ghilimele, nu? Mare deziluzie aceasta echipa. Dar, exista un dar: decat in Europa, mai bine in Liga lu' Mitica. Pacat de sumele cheltuite de acesti patroni. Echipa nu merge ceas. Are prea multe sincope. Deci nu e o echipa. Este o adunatura de oameni care stiu ce e aia mingea de fotbal. Atat. Este prea putin.
"Dedic victoria cu Dinamo tuturor fanilor stelişti" ROMEO SURDU, atacant FC Braşov Ouch :)))) bv surdule :) =)))
Ce suporteri, in loc sa ii lase sa pregateasca in continuare de "sempions lig" :)
pt marius maldarasanu:imi pare rau sa-ti spun dar cred ca steau va scoate macar un egal la urziceni si nu ai sa-l vezi pe mimi omul corect
Ce dreptate s-a facut ,mister Dinu?Tu unde ai fost cand in iarna se incepea returul?Ai fost sa faci filozofie,ca de fiecare data .Tu iei bani de la Dinamo pentru munca in folosul echipei,nu pentu a face evaluari in favoarea altora.Dreptate se facea daca puneai si tu osul la bataie si erai fair play in iarna si recunosteai public ca Gica Popescu are dreptate cand a spus ca Dinamo are multi expirati la echipa.Ai tacut malc ,ai luat bani pe card si vii acum sa spui ca s-a facut dreptate.Ma faci sa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.