Alte știri din fotbal
Rapid încearcă să scape de Kader Keita! Propus de impresar în mai multe țări, dar refuzat instant: „Totul s-a închis din start”
0
Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
0
Întrebat despre Hagi și Dobrin, Ioanițoaia s-a pronunțat: „El a fost cel mai talentat, un artist!”
0
Titularul dinamovist a făcut lumină despre accidentarea sa: „Mai am ceva timp de așteptat, din păcate”
0
Știri din fotbal internațional
Pregătesc stadionul pentru debutul absolut în cupele europene!
0
Nemții remarcă „o absurditate regulamentară” la Mondial: „Poate schimba tot, mult stres în plus”
4
Anglia - Ghana, meci pentru primul loc în grupa L de la Campionatul Mondial » Echipele probabile
0
Un star al Braziliei are mari probleme financiare: „Știu din surse de la club. Speră să plece în Arabia Saudită!”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Sa ii multumim lui Lacatus!
Becali asta e ca un copil mic,rasfatat,neascultator si teribil de babalau.Nimic nu invata din pr0stiile facute pana acum si se incapataneaza in mandria lui ciobaneasca ca e un "iluminat" lasat pe pamant sa rezolve problemele Stelei,fotbalului romanesc si ale tarii si romanilor si de fapt le incurca pe toate si nu are nimic sfant asa cum il vad unii pr0stani in Romania si nici cap asa cum il lauda astia de-l dau exemplu ca model de reusita.Cate tepe,lacrimi si magarii sunt in spatele av
Cand au avut loc acele miscari de trupa dupa parerea mea fara cap si in masa de la Urziceni spre Steaua marea majoritate au sarit in sus de bucurie ca ce echipa avem si ce facem si rupem si mi-am permis o reflectie de genul ca e o sabie cu doua taisuri aceste transferuri in masa.N-am avut ce face ptr ca mi-am atras toate replicele de prost gust din partea fanilor stelisti "cunascatori" de fotbal si din pacate am ajuns la vorbele mele si sper ca pe viitor cei cu replicele sa mai reflect
sa vina Hagi!!!
Sa dea Dumnezeu sa retrogradati!MUHAHAHHAAAAA jijilica de doi lei, ai sa te rogi cat vrei, steaua ta incepe-apune,oile tale-s nebune maaahhh!!!!!:)))))
sper sa dispara steau din istorie..tot asa cum a aparut..sa dispara cu becali cu tot...sa nu mai auzim de steaua si dinamo...tot in province vine titlul
Alt articol de umplutură! Next!
inseamna ca peste 8 ani o sa castigati Liga Campionilor!hihi
DOMNULE.....PAI AU SI CEA MAI PROST MANAGEMENT DIN ISTORIE, CEA MAI PROSTA CONDUCERE DIN ISTORIE...CE VRETI MAI MULT???? DEGEABA AI BANI DACA NU AI CAP...jejejeje....daca e sa se schimbe ceva sa se inceapa co organigrama si sistemul de management si marketing....urmeaza apoi celelalte....daca se vrea rezultate la hey rup...pe alea le ai.....pacat de steaua si istoria ei....
ce destept esti tu... si voi mai puneti niste paie pe foc ca la asta va pricepeti cel mai bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.