Alte știri din fotbal
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
U Cluj speră să dea lovitura cu Jovo Lukic! Prețul de milioane de euro + Cine îl curtează
0
Continuă scandalul dintre Csikszereda și FCSB pe tema Anderson Ceara: „Lipsă totală de bun-simț!”
8
Direct din cantonamentul lui Dinamo, Andrei Nicolescu a reacționat: „Să înțelegem cine este pregătit să facă parte din ceea ce construim”
0
Știri din fotbal internațional
O legendă argentiniană ridică un semnal de alarmă: „Trebuie să fim precauți”
0
„Are șanse foarte mari să arbitreze finala Campionatului Mondial” » Istvan Kovacs, ridicat în slăvi după primul meci
0
Boris Becker, furios din cauza pauzelor de la Campionatul Mondial: „Ce glumă”
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor Campionatului Mondial 2026
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
stadion nu au, sigla si palmares nu au ,conducere nu au e la bahamas, in orice stat civilizat era exclusa din orice liga !
ESTE O URIASA EXCROCHERIE .....!!!!!! STEAUA TREBUIE SA PLATEASCA 40 MILIOANE DE EURO SI SA INTRE SI EI IN INSOLVENTA ....!!!! DACA PASEAZA DATORIA ENORMA PE MAPN ESTE O URIASA EXCROCHERIE ....!!!!!! ESTE CEA MAI MARE MARSAVIE PRIN CARE CIOBANUL PREJUDICIAZA MAPN SI RESPECTIV STATUL ROMAN CU 40 MILIOANE DE EURO ...!!!!
La Nana la arat !!! :)))))))))
D-le daca-mi citeati prima reactie la adresa d-lui fondator, intelegeati ca-i vorba de o gluma.Pentru dvs si nu numai:Va salut.Dvs vreti sa reinviati mascat, o formatie pe care Bucurestii o cunosteau sub denumirea de FC Carmen, apartinand d-lui avocat Mociornita..de aici si culorile echipamentului de casa:rosu-negru ..altfel spus:sa propunem reveille-ului toate gruparile apuse, inclusiv cele apartinand capitalei, respectiv echipele Unirea Tricolor si Juventus (actuala Petrolul) ;-);-) 04 Decembrie 2014, 15:28 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza Ps: ..voi incerca sa fiu serios ;-)
vor tine cu clona machidoneasca ca Smarandesu le umfla falcile si toti sunt matzochisti ambitiosi!
Acum vor fi doua ca una nu e de ajuns, prea multi fani ! :)
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
si cum ramane cu... " steaua e numai una... " ?
Domnule, ai luat iarba sau acid?
Da, iar armata romana mai are 7 tancuri functionale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.