Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Radoi nu are cum sa scape cu bine din meciurile săptămânii viitoare. Ce poate spera decât la un egal cu Irlanda de Nord, în rest cu Norvegia se pune problema scorului. Adică cu cât vom pierde??? Mai e o problema, acum poate Radoi intră în vederile patronului CSU Craiova, dar e posibil peste o săptămână să nu-i mai convină de el. Nu e un antrenor cu experienta. Poate ca la început ar trebui sa inceapade la o echipa modesta, sa o ducă în Play Off, abia apoi, Craiova și altele mai cu ștaif. Eu ma întreb, de ce nu Cârțu? El e cel mai potrivit sa antreneze CSU Craiova. De ce nu sta Rotaru la o discuție cu el?
Ha ha! Asta are foto cu Sorin Cartu antrenor la CFR :)))
S-ar putea sa urmezi si tu ...ai grija cum vorbesti !! *** !! Mai stii ...(desi ma indoiesc ca ai femeie la usa casei) !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și Fecesebeul are nevoie de antrenor.
Ar fi bine la Craiova, tinand cont de ce relatii are Rotaru acolo. Pai daca a reusit el sa-l bage pe Mititelu la puscarie, sa-i puna o pila lui Radoi sa treaca si el BAC-ul e floare la ureche, daca isi pune ambitia ii da si diploma de absolvire a facultatii, master si doctorat :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.