Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
un penibil. cand s-a intors prima data din Portugalia si-a inregistrat album de manele cu el pe coperta...
A spus ca si ea l-a inselat cu "prietenele" ei, daca le poti spune asa. Barfa, barfa, barfa, de parca asta are legatura cu sportul!
Faza si mai penala de tzaran fraier (ca sa nu zic pr.ost.), este faptul ca dupa ce la refacut Portughezii de la Sporting, el lea intors spatele cand trebuia sa isi prelungeasca contractul.
Deci Marius Niculae divortase de sotie pe motiv ca aceasta l-a inselat timp de 9 luni.Divortase probabil nu pt ca aflase doar el ci pt ca aflasera si altii.Orgoliul lui de mascul l-a facut sa divorteze. Iar acum dupa ce se impaca cu sotia ce face el ? Se lauda ca de fapt si el o inselase cu cele mai bune prietene ale sotiei. Deci sa intelegem ca el ne spune asta pt ca lumea sa nu spuna `` ba da ce fraier ,se intoarce la curva de nevasta-sa`` Penibil Mai bine tacea.Cum e zicala ,daca taceai filozof ramaneai. PS,Dar dupa impacare sotia ce a zis cand a aflat ca a inselat-o cu prietenele ei ?:)) Telenovela jalnica Il credeam mai destept pe Marius
...omul este terminat ca si fotbalist...
pai a fost la un pas de Milan , daca nu se accidenta , sigur prindea o echipa de t0p
Sincer Marius Niculae cand a ajuns la Sporting era in mare ascensiune.Era si tanar.Dar dupa accidentarea din Portugalia am impresia ca pt el a inceput regresul.Sau poate ma insel eu.
prost spre f.prost :))) poate o fi vrut sa zica in perioada lui de glorie cand era in atac cu un An.Cristea, I.Danciulescu,etc Acum 2 ani chiar l-am huiduit pentru ca doar se plimba pe teren =)))))))
Cununat de Borcea, zis si "Macho de Poarta Alba".
asa-i pe la mimam0visti , va mai alearga Savuleasca cu strumeleagul in mana , va mai inc0l0neaza pe la p0p0 de la Caldarusani , dem0cratie , vere , spartan(us)ii lui B0rcea de simpatici ce sunteti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.