Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Nu e tradare ci emancipare. Ca in bancul cu Bula, pisoii si strachinile cu lapte pe care scria Romania si Germania. Odata iesiti din tara jucatorii fac ochi, nu mai accepta sa fie la discretia becaliotilor.
Cand ala a renuntat la Prdanca, nu a fost tradator? Acum ca renuntat si la voi este, asa-i?
evident ca fratii becali nu se gindesc si de ce tradeaza jucatorii? il putem adauga si pe lucesc sr, dar maria de la gsp are cunostinte vaste si foarte limitate!
Tradare ?Parazitii astia au pretentia sa capuseze jucatorul si dupa ce ala se "pensioneaza" ! Ti-e si scarba sa citesti ce pretentii au...noua,pt ca voua se pare ca va face placere !!
" Când ajung pe unde ajung se șmecheresc, te uită, te trădează, asta este..." zise Victor Becali, un om cinstit si onest, toata viata lui, care duminica de duminica este prezent la biserica sa asculte slujba si sa se roage ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.