Alte știri din fotbal
După numirea noului antrenor la FCSB, pleacă MM Stoica? Ce spunea oficialul în urmă cu puțin timp: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Patru goluri și o eliminare în Petrolul - Oțelul + Tensiune maximă la Farul - Metaloglobus » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Mare scofală!, auzi?, că o să publice memeu-lukul nu-ș-ce listă! ...chipurile, a rușinii! Pfff... Păi toți cfr-iștii, rapidiștii sau dinamoviștii pot de-acum să-și rezerve bilete pe care nu le vor cumpăra numai să încurce 5teaua, iar dacă mai și nimeresc pe vreo listă a celor care au zădărnicit planurile steliste, o vor lua ca pe un titlu de glorie: uitați-vă, bre, ce le-am făcut ăstora!!!!! :-))) MM, cap de gâscă... Cred că mă și apuc să-mi fac rezervarea.
Adică, cum ar veni, voi îi refuzați. Chipurile... EI se roagă de voi, da? :-)))))
Măi, ”abtrâne”, vezi că originalul aparține lui Șumudică... ”NU E 5TEAUA! NU E 5TEAUA! HEI! HEI!”, zicea el. Nu uita!
?
Cam multe pe fite si vor prea multi bani unii jucatori ,asa ca se ne lase !!! Sa se duca unde vor ei dar nu la Steaua !
Tanase nu merita mai mult de 5000 .
tu vezi ca nu esti in stare nici nick-ul sa ti-l scriii corect, suporter pe cale de diparitie ce esti:)) forza muta, aradanule:))))
al cui impresar este, al lui jiji, sau al jucatorului ?
n-ati transferat. ati avut doua campionate in care v-ati intalnit in ultima etapa si le-ati castigat pe amandoua.cu mult circ si hotie pe fatza. gen "intarzierea" plonjonului lui bornescu la o lovitura libera de la 40m a cotonogarului muresan si contactul wireless al grecului kapetanos la penalty-ul de 3-2. pe langa autoeliminarea lui cristea dupa un cot inutil la mijlocul terenului cand avea 2-0. bozgorete,devii plictisitor.
Provoaca si amuzament. Este el prost, dar nu degeaba.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.