Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
4
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Lucrurile sunt tot mai clare » În compania cui a fost surprins Mohamed Salah la Londra
0
Basarab Panduru a criticat decizia luată de Gigi Becali: „Faci asta acum și în aprilie plângi”
0
Bild dă de pământ cu Andrei Chivulete » Antrenorul nemților a făcut o criză de nervi
0
FCSB a intrat în istorie, după meciul cu Feyenoord! Premieră în fotbalul românesc
3
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Ce riscă judecătorul Laurențiu Beșu după ce a devoalat cum sunt scoși ...
Libertatea
s-ar putea sa-ti iei teapa, mare teapa. pretinde ca n-a mai auzit in viata ei cuvinte ca alea de i le adresa mimi. daca e adevarat, nu e afacere s-o iei :)
il vrei la Dinamo ?
hahahahha ..... prietene rapidist aka gunoier.... noi astia de credem ca steaua e buna ne uitam la FIECARE meci nu citim in presa....si cand bati Ajax si Chelsea si iei campionatul la +16 pct te cam consideri bunicel. si cu Vardar ati zis ca o sugem....cu Tbilisi vedem ce va fi..meci greu.....dar nu mai bine iti vezi tu de rapiduletul tau scapat de la retrogradare de mafioti?
"Sunt cetăţean european! Am drepturi! Vreau să fiu tratat ca un cetăţean european, vreau să îmi arătaţi mandatul", a urlat el. Calm, unul dintre poliţişti i-a răspuns sec: "Macedonia nu este în Uniunea Europeană! Poftim, uite duba!". Decizia l-a lăsat perplex pe manager, care a continuat: "Vin, vă rog, dar vin cu maşina de la hotel, nu cu duba", a spus Meme cu un ton îndulcit.
Ce prost e NN:> =))))))))))))))))))))))))
Memita, spune-i lui Reggeblath sa nu-si mai dopeze jucatorii ca iese scandal.
Baiatu, esti cu capu? ://campionate.gsp.ro/competitii/fotbal/international/cupa-uefa/2012-2013/grupa-e/ 11 puncte plus punctele din meciurile cu Ajax si Chelsea.
la ce fatza are si la cat sperie copiii cand circula noaptea pe strada, andries asta trebuia sa infunde puscaria!:)) poate s-ar potrivi cu jiji. sa faca astia un brostac, pe la bulau, cu mintea lu' jiji si fatzetu' asteia :)) garantat castiga concursul "cotoroantza anului":))
Ti-am dat si eu like ca esti amuzant in prostia ta:)))
mi se pare ca a luat si vreo 5 de la Stuttgart... de fapt a existat in ultimii ani vreun sezon in care sa nu luati 5 si/sau sa faceti max. 2 puncte in Europa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.