Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Dle Balaj, atât timp cât CFR-ul , condus de Dan Petrescu, avea procent la posesie de 20%, despre ce fotbal vorbim?! Dacă aduci in lot jucători liberi de contract, din care sare mingea 2m la fiecare pasă, despre ce lot vorbim? Dacă totuși ai in lot un jucător care stie cât de cât cu mingea (Otele, Birligea, Yeboah, Krasniqi, Yuri etc) imediat îl vindem și aducem umpluturi gen Michel, Postolachi, Gheorghievski, Bosec etc despre ce strategie vorbim? Lotul actual al CFR este inadmisibil de slab, Dvs nu vedeți asta?! Dacă patronul este habarnist, Dvs, ca președinte de club, de ce nu vă implicați? Si dacă nu vă puteți implica, ce mai căutați acolo?
Ar trebui întrebați jucătorii de ce vor să scape de bursucu?
,,Luase legătură cu Mandorlini, a spus că vrea un antrenor cu trofee, cu performante". Unul, antrenorul trofeu, tocmai a plecat, oricum nu se compara cu nulitatea de Mandorlini. Ce trofee și performanțe o fi văzut Nelu Varga la macaronar doar el știe, oricum se pare că nu-l prinde paltonul la Cluj.
nu mai vrea balaj sa amane meciul cu otelu? ha ha ha./
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.