Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Dacia, afectată de Rabla 2026. Se poate schimba lista mașinilor ieftine: ce ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
:)))) baaa dilimanule, te dai de gol :))))
Locul SASE
cum te dai de gol clona *** alias Emanuel Tiharau
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"intre 3 si 4 cu osmalispor " wtf? prostovane, cum sa mai faci 4 puncte cu turcii?
Asta cu fratii de la negoita au preluat-o
Problema nu este ca aluat rosu. Daca ar fi luat dupa un cumul de cartonase galbene, un fault mai dur de joc, poate nu atarna atat, dar felul in care l-a luat, denota lipsa totala de creier si marlanie.
Cei mai mari dusmani ai vostri sunt grecul ala care conduce arbitrajul romanesc de la amigo de acasa si craciunescul un anti dinamovist convins .
***...***, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă refeream la mesajului grupului transmis către vinovat. :)) Pus între giulumele, ca și cum s-ar fi exprimat, el, grupul, în cor: „ Ești fratele nostru, bro!”. Cine a vorbit în numele grupului rămâne să fie stabilit într-o întâlnire viitoare între sursă și gazetar. :))
Apropo eu in locul dinamovistilor nu m-as mai prezenta la nici un meci al lui Dinamo din Bucuresti . Pierdere de vreme . FRF-ul va uraste . Acum o sa incerce sa "dreaga busuiocul" dupa care revin la vechile obiceiuri . ANTI DINAMO .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.