Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
Ai dreptate, Steaua face multe afaceri necurate cu terenuri... Dupa intrarea la parnaie a lui Gigi se pare ca alde Chiriches, Chipciu, Latovlevici si inca vreo cativa titulari au preluat afacerile, Monica Macovei a anuntat deja toate cancelariile Europei.
Bravo gsp ! Acum inventati " iINVIEREA " lui jiji. Va uram succes. Este foarte greu sa va mai gasiti un "SFANT" CA SI EL.
Se mai transfera vreun fotbalist strain la Steaua dupa ce toata Europa stie unde e Becali acum ? Eu zic ca doar strain de fotbal se mai transfera, in rest NU , mai ales ca nimeni nu mai vrea sa aiba nimic in comun cu cel mai corupt club din Europa !! ___ DACA de CFR , au scris ca un "trademark" cei de la GOAL.COM , catalogand echipa THE BLATISTII , dar fara sa cunoasca semnificatia unei astfel de expresii , TOATA EUROPA STIE CA LA STEAUA EXISTA CORUPTIE IN MOMENTUL DE FATA !!!
Cauta potecuta, elicopterul de asalt (SMURD )..:))). tocmai la luat pe colonel de la vila sa din Baneasa, a decolat cu directia spitalul 9 , deja e in camasa de forta..:))..asa ca ai slabe sperante sa ajungi pe muntele rahova sa-l salvati pe Gigi ! :))
.))))))))))))))) salve, Il Colonelo ! sunt incercuit de armata boliviana, m-ai lasat in jungla din ecuador fara munitie, ai retras trupele de comando, elicopterele de asalt nu mi le trimiti, te faci ca ploua ! nici pe mobil n-ai chef sa raspunzi, pai cum crezi tu ca pot sa scap din incercuire si sa iau cu asalt Muntele Rahova ca sa-l scapam pe nea gigi ?? cu arcul ? bine macar ca mai am o bazooka intreaga si vreo 4 grenade, macar eu sa scap prin jungla, stiu eu o potecuta ferita..))
E sonatul numarul 1 Moflea , mai pupa-l in fund .
Avocado se pare ca generalul de Securitate in rezerva Anghelache ti-a pus din greseala 29 de like . Suna-l sa se mai fie mai ponderat ca bate la ochi se se ginesc civilii cum sta treaba . Eu stiam ca securistii cand ies la pensie predau armamentul si echipamentele speciale dar se pare ca Lake ti-a lasat utilajele spre folosinta .
: ))))))))))))))))))))))))) Ha ha ha ha, ce distrus, cică m-a clonat ! :)
asta-i nivelul fotbalului: ciorbari, oieri, puscariasi, hoti, incepind cu frf si lpf... o mafie bine conturata cu acces la o gramada de bani! in definitiv a juca table e cea mai nobila meserie de pe pamint.... ha ha ha ha ha ha
Aha, eu auzisem ca-i dat in urmarire generala pentru disparitia unui steag din Targu-Secuiesc, desigur o dezinformare crasa. Cum sa ajunga el la trei metri deasupra solului la panza trufasa si iredentista, fixata de mesteri maghiari de nadejde intr-un postament intarit cu suruburi de 12? Doar daca nu l-a ajutat vreun camarad mai inalt si solid la constitutie?! Exclus, refuz sa cred aceste zvonuri neintemeiate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.