Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Balgradean daca are aparare in fata lui...e f bun ...
E praf rau Pufi. Niga sau Vlad sunt cu mare potential amandoi. Balgradean dupa o luna se lasa.
@randooom : ai gasit explicatia pt care v-a batut Dinamo de 4 ori anul trecut ! Deductia ta e ireprosabila, o sa te ia la MENSA. Era si greu *** de ghicit/anticipat echipa Stelei. Si pana la urma si daca o stiai din interior, ce mare avantaj era? Sa nu mai spun ca si fara Mutu era sa va batem. Ne-au lipsit inca 20 de secunde de concentrare. Dar te pomenesti ca stia Mutu unde o sa se pozitioneze Texeira la ultima faza
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai Randoom, cum bai asa ceva?! Tocmai ai eliminat si cel mai mic echivoc ca ValahulForever nu ar fi fcsbist! :-))))) In fine, omul se pregateste intens, e parsiv nu prostalau ca tine, stie ca fcsb se desfiinteaza si doar nu o sa se duca ca tine la Dinamo (el a ars pelerina de la meciul cu MC de ciuda, tu ai pastrat-o jmekere!) sau sa renunte la fotbalul romanesc precum spune, desi nu-l cred :-), Savi!
O sa castigam in playoff de 2 ori. Si acum trebuia, dar ati avut noroc cu schimbarile proasta facute de Miriuta. Adios titlu, vine si 7 Martie! :)))
Succes, CFR Cluj! E anul vostru. Vitorul a slăbit, iar Craiova încă nu are lot de campioni.
Care voi stimabile !?
Pai ia vrut tot binele din lume, atunci cand lua goluri de la 30 de m, de la Latovlevici,Rusescu, Szukala din toate pozitiile, cine era patron la Dinamo ??? TantiaAglaia ?? Ce nu face Finu pentru Nas, inafara de cadourile nuntii :)))))
eu si acuma sunt convins ca stanciouiu aka cel mai bun prieten de pahar a lui mutu ,sifona primul 11 al stelei,antrenorului lui rinamo. cum a plecat mutu,cum nu mai castiga rinamo impotriva stelei.
bey jiji, Ramniceanu a bifat doua echipe in acest sezon, nu puteai sa-l folosesti decat daca schimbai regulamentul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.