Alte știri din fotbal
A refuzat propunerea de prelungire în Superliga și semnează în China pe 40.000 de euro lunar
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
0
Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic
3
Mijlocaș crescut de Braga, pe radarul lui CFR Cluj » Prima țintă de transfer a lui Antonio Folha
1
Știri din fotbal internațional
O lovitură de macetă într-o bătaie l-a trimis trei luni la spital, dar fotbalul l-a salvat: „Toți credeau că voi muri”
0
Tot mai departe de FCSB » Un club din Serie A pune banii jos pentru Florin Coman: care sunt condițiile mutării
0
Concluzia specialiștilor: pauzele de hidratare influențează serios meciurile de la Mondial
0
Noi controverse în jurul Iranului: „Doar 16 ore în SUA pentru meciul cu Belgia. Am întrerupt antrenamentul la jumătate”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
2
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Să-l vedem când dă goluri cu echipe serioase, că pe Dinamo 2 Chiajna o bat și eu de unul singur, deși am kg cam cate avea bizonul când a venit la petrolul.
ps 2 - nu ma intereseaza nici cat negru sub unghie ce face sau ce spune pacaliciul asta de asa zis antrenor, e un simplu mediocru, dupa cum multi stelisti/fecesebisti sustin, dar era necesara corectia de mai jos, doar ca principiu. trebuia sa faca o analiza despre problemele grave de exprimare tehnico-tactica de la tarla lui si sa lase comparatiile ridicole. cel la care s-a referit ii da clasa omului sau de atac, pana una alta. are 1 gol la 86 de minute, pe cand al lui are 1 gol la 398 de minute, adica unul marcheaza 1g/match, iar ala al lui abia daca da 1g/4 matchuri si 38 de minute.) _ ps 3 - ps 1 nu exista.)
La Dinamo, cînd Gnohere a marcat acel gol cu Chiajna, nu era nimeni în jurul lui. A primit o pasă lungă și a șutat", a declarat Rădoi. __ sa ii sopteasca cineva acestui aspirant la meseria de antrenor ca nu va fi antrenor niciodata, daca la varsta asta are orbul gainilor. daca va avea amabilitatea sa revada faza golului exceptional marcat de le Bison in partida (superba) cu concordia, va tresari uimit : interceptie la 20 m, pasa perfecta a lui Anton, de peste 50 m, peste toata apararea gazdelor, demarcare exceptionala cu sprint de 30 m al lui Le Bison, pozitionarea corpului din alergare in vederea executarii sutului si foglia seca de kinograma, cu sut naucitor din lob pe demivoleu si intoarcere, direct in vinclul opus, adica o executie impecabila, de manual. sa ne sune si pe noi cand va face tade o astfel de faza. pana atunci, pe loc repaus si mergi la scoala.)
Normal că nu mai dă ... însă important e că a dat acuma. Ai văzut golul 2 al lui Napoli astă seară cu Legia? dacă îl pui pe individ să mai dea de 99 de ori, poe cît pariez că nu mai nimerește poarta, darămite să țintească pe lîngă vinclu pe-acolo
dupa cum te exprimi,tu esti analfabetul!!
Asa baieti,bagati mare.Umflati-l si pe asta cu ati facut-o cu Tade si ati vazut ce a iesit!
"Academicianul" analfabet mai face pe domnu, elegant, elevat. Mai bine du-te la grupa pregatitoare, invata sa te comporti, sa citesri, sa scrii si abia apoi invata pe altii. Mai bine il iei de mana pe vatafu Gigi si pe munte cu voi. Acolo e de voi !
Da-o-ncolo maitre. Cand Le Bison si Le Anton o sa repete figura de 3-4 ori cu echipe diferite o sa putem sa ne facem o idee despre ei. Pana atunci realizarea ramane rolul intamplarii. Intamplari din astea au reusit si alde Ochirosii de bautura, "Bigfaldi" sau tatuca Prodan. Asta nu inseamna ca aveau si valoare. Pe de alta parte Mirel nu numai ca nu are experienta, dar e mostenitorul altui diletant(Galma) si se bazeaza pe jucator pregatit de alt diletant(Dican). Alcenat era normal sa aiba un recul dupa ce nu a avut vacanta.
"Partida superba cu Chiajna", ai ajuns de rasul curcilor, biancorossi. Golul a fost fantastic, nimic de zis, dar mai pune-l pe gunoier sa dea de o suta de ori din pozitia aia, mai da? Hai sa fim seriosi, o fi asta vreun C Ronaldo si nu stim noi...
stim, asa e... ai perfecta dreptate, si eu cred la fel..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.