Alte știri din fotbal
U Cluj va disputa 3 meciuri amicale în cantonamentul din Turcia
0
Cristi Borcea, analiză la rece pentru Dinamo: „Aceste două echipe sunt favorite la titlu!”
0
Fostul jucător de la FCSB n-a prins echipa „Faimoșilor” » Se va duela cu Tamaș la Survivor
1
Transferat în vară, a anunțat conducerea că nu se mai întoarce în România
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma și-a găsit atacantul! » Va fi împrumutat cu obligație de cumpărare + I-a fost oferit Radu Drăgușin!
0
Lovitură pentru Liverpool! Arne Slot a anunțat cât lipsește Isak
0
La 19 ani de la startul proiectului, au început să monteze acoperișul stadionului! Imagini de pe un șantier plin de controverse
0
Transfer de la Dan Șucu la Juventus » Prima achiziție în 2026 vine de la Genoa și va fi prezentată după Crăciun
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Percheziţii la locuinţa Rodicăi Stănoiu, la o săptămână de la exhumarea ...
Libertatea
Cel mai grav e ca ieuro-palavragiul chiar crede ca e cineva!?! Cei care il mulg de bani ii baga asta in cap si el... le da bani, terenuri!!! Cat de redus mintal poti ca sa nu vezi in ce hal ai dus acest club?!?
STIMA ILIE............cit despre incult ramii cu gsp...promovam in continuare nonvalorile......scz.......audientele
ilie,ai plecat ca ti-au strigat o parte din suporteri demisia si asta ai declarat la conferinta de presa,daca-ti mai aduci aminte :) asta cu jiji si biletelele de dragoste...sa fim seriosi,daca aveai coloana vertebrala,la conferinta aia de presa sau alta facuta de tine separat,spuneai adevarul nu dupa un an de zile ;) Succes
Respect Ilie Dumitrescu ... ar trebui sa inteleaga Becali odata ca daca nu ai rabdare nu rezolvi nimic...asta ii spune toata lumea, si daca dupa fiecare meci prost iesi la tv si faci jucatori praf nu rezolvi nimic decat sa-i enervezi si sa le strici moralul, si nici daca ii lauzi dupa orice meci nu e bine .. e bine sa-i lauzi da nu excesiv .. in fine, incep sa cred din ce in ce mai putin ca se mai poate schimba ceva si Steaua sa redevina ce a fost odata, incep sa cred ca singura rezolvare e plecarea lui Gigi!
jiji este ca si giovanii(ion) becaliotii stoarfe,hahajere,bulangii care nu stiu de spiritul de camaraderie deoarece au prieteni barbugii si pokeristi,ca bretonatul pitzuri,alde butoane,boxerii
bravo dumitrescu!jiji,un nimeni,un palavragiu.cei mai vinovati sunt insa ziaristii de la gsp ca-l mediatizeaza in exces.
SA IL FI AUZIT PE PUPINCURISTUL ALA DE IOVANOVICI IERI... IN LOC SA IL APERE PE DUMITRESCU, IL SLAVEA PE GIGI CA VEZI DOAMNE BAGA BANI LA STEAUA SI ARE TOT DREPTUL SA ZICA CE VREA, JIGODIE MAI MARE CA IOVANOVICI SI ALTI PUPINCURISTI NU AM MAI VAZUT, MERITA TOTI SA FIE SCUIPATI DE FAM BECALII!
Bravo ILIE . Respect !
BRAVO ILIE,esti singurul care i-a trintit ADEVARUL in fata CIOBANULUI INCULT,asta este realitatea,CIOBANUL INCULT CONDUCE DESCRETIONAR ACEST CLUB CU TRADITIE,club care a ajuns jucaria lui,GATA,NU SE MAI POATE FACE NIMIC LA STEAUA CIT VA FI PROPRIETATEA CIOBANULUI ANALFABET ,s-a terminat cu performanta,cu fotbalul,politica este PUR COMERCIALA LA STEAUA !
becali e un idiot, pentru ceea ce face, pentru cum se comporta si pentru majoritatea oamenilor cu care lucreaza....cea mai mare greseala a lui cred ca e faptul ca la transferuri se consulta cu verii lui sau cu alti cretini... cum sa nu se ajunga la astfel de discutii cum e cea cu dumitrescu, pe care orice suporter stelist intreg la cap ar trebui sa il respecte in detrimentul ciobanului, cand tu dai 1 milion 4 sute pe costea cel mic si nu il iei pe maicon, un jucator care macar juca de 800 mii, cat se cerea pe el... luis suarez a venit in europa direct din uruguay pe 600 mii....dar jucatorii buni si ieftini sunt luati de cei care au ochi pentru ei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.