Alte știri din fotbal
Mesaj-manifest al campionului cu Dinamo: „«Proști» spaniolii ăștia... Ne mai mirăm că nu avem fotbal!”
0
„Înțepat” de Mihai Stoica, Pintilii și-a sunat fostul colaborator: „Îmi era dor de vocea lui”
0
Jucătorii lui Dinamo și-au numit sportivii preferați: pe cine au ales Cîrjan, Pușcaș și Karamoko
2
FC Voluntari prelungește contractul accidentatului Alexandru Gîț: „Pe termen nelimitat!”
0
Știri din fotbal internațional
Craioveanu, sunat de scouterii lui FC Sevillla! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Arteta tremură! Din ce cauză riscă să fie suspendat Declan Rice pentru returul cu Atletico
0
Revin la Liverpool și Bayern Munchen după împrumuturi eșuate
1
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Dar de penaltiul lor sau hențul în careu la șutul lui nemec de ce nu spuneți nimic?
O fi fost mingea Macron, d-aia a dat penalty...
a spus ceva dupa meci lui avram ,sau reformulez ,l-a intrebat dupa meci asa pt culturalui fotbalistica dece nu s-a dat 11m la hemtul lui olteanu .dupa cea faza olean are mana luxata ..poate il intrebati voi gazetarii ..sau de 11m dat cfr-ului si dinamo a pierdut cel putin un punct ..oricum trebuia sa se termine bre-o 5 -0 fara penalty dat corect poate incorect la nemc .aclo a fost un contact inainte sa ajnga nemec la minge .impingere ..poate distinusul o fi intrebat si dece s-a dat 1m cand udea a intrat umar la umarcu taranu din voluntari a cazut ca era epuzat cat la deposedat ducea .nuai avea forta nici sa-si sufle nasu ..normal sa cada ca frunza uscata cand bate vantu ..11m acordat incorect volntariului .umar la umar nu se sanctioneaza cu fault cel putin asa scrie in roaf .ca alt regulament are avram e atceva ,salamao a fost faultatde 3-4 ori sid adea ivers ..daca e sa fie corect sa fie .nu a pierdut voluntari ca s-a dat 11m ca avram a dat imediat unu in compensatie ..la ce executii si faze au creat dinam istii la goluri si nu numai si la cum joaca copilul de costache ar fi fost frumos sa felicite .ei nu au jucat nmic ,decat la rupere ..avram i-a lasat ..
Doar dinamo bucuresti fura puncte ca-n povesti. Uniti salvam arbitrajul :)
Marishele cini ti-o suparat tata ?
Mutu: Ma bucur ca Avram ne-a facut meciul usor.
'' dai eu de băut '' ai de ''beut'' vreau si eu , noi iosifii suntem cei mai betivi si este bine. Hei Hei Hei !!!!
Noi Iosifii suntem cu moralul la pamant ( pamant de flori ) , de miercuri nu am mai iesit din ghiveciul cu flori si este bine . Hei Hei Hei !!!
Ordinele pe linie politica se executa.
munca voluntara :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.