Alte știri din fotbal
Doctorul cardiolog Ștefan Busnatu explică rezultatul examenului CT făcut lui Mircea Lucescu: „Nu doar inima e extrem de șubrezită”
0
Concurs de „Miss” și meciuri de Liga 3 » Stadionul de 30 de milioane € este „gaură neagră”: cheltuieli de 230 de ori mai mari decât veniturile!
0
Comunicat devastator de la Universitar, după CT-ul făcut lui Mircea Lucescu: „AVC-uri ischemice și focare de tromboembolism pulmonar”
7
Fotbalistul-revelație al rundei, propus la FCSB: „Mamă! Gigi, cum l-ai ratat?!”
6
Știri din fotbal internațional
Liviu Antal în centrul unui moment inedit, la tragerea la sorți pentru teren și minge
0
Culmea! Marca a descoperit cine l-a ajutat pe Kane să se recupereze la timp pentru Real Madrid
1
Fostul jucător de la Arsenal și Juventus se retrage din fotbal la 35 de ani
0
Atac fără perdea la Real Madrid: „Este cel mai antipatic club din lume!”
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Fotograful Elenei Lasconi, dezvăluiri despre falsa întâlnire între Nicușor ...
Libertatea
Apocalipsa după Donald Trump. Amenințare fără precedent la adresa Iranului: ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
deci din ce reiese in discutie,steaua nu avea voie sa castige cu cfr,cunoscuta si ca rapid ghiulesti ? bai da comunisti mai erati :))))))))
Bre Helmuth, sa nu te intrebe careva caror jucatori le-ai aparat loviturile de departajare cu Barca ca te faci de cacao. Care CFR in '85, batrane ?
Eu nu am vazut in direct dialogul dar cred ca faceau misto !!
Nu-mi aduc aminte si nici nu am verificat ! Pai daca-i asa cum spui tu , atunci a fost o gluma ! : )))))) Oricum , de ce fotbal se juca atunci , nu am uitat !!
da, era un fel de sechestru obligatoriu, intr-un spatiu de 2/2, cu un fel de gratii la un gemuc si in costum armani cu dungi verticale sau orizontale, dupa gust..))
Atunci nimeni nu avea curajul sa spuna NU !! Erai exilat , undeva unde nu aveai acces la tel sau "net" : ))))))))))
bravo, era super fotbal. de aia iubeam fotbalul, pentru ca aveam fotbal, nu glume proaste.
bingo. stie toata lumea, numai bonavul de serviciu nu stie. e atat de obsedat ca nici pe unde calca nu mai vede...))
Deci din discutie reiese ca Craiova a dat pucte cam trei ani , chiar daca au castigat campionatul dar Steaua abia a dat un punct lui cfr : ))))))) si asta la ordinul PCR , sau a lui AngheLAKE ? : ))))))) hai ca am glumit cu fostul securist : ))))))) Oricum ce fotbal se juca in acei ani . . . spectacol nenicule !!!
100% sigur ca parintii lui sunt scoliti la "stefan gheorghiu"! uite ce progenitura au scapat in lume!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.