Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Se face și transferul #6 la Tottenham » Vine cel de-al doilea jucător de la Liverpool: 70 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Prea mult spus ! :)
ai dat si tu un exemplu praf, pai cand ai 8-12mil de euro pe an(cum au jucatorii dati exemplu de tine) PE CARE II IEI iti permiti sa refuzi un salariu de 18mil ca sa ramai la echipa la care ai jucat mult timp. DAR CAND AI SALARIU 200 de mii pe an pe care nu ii primesti mai judeci si cu creieru nu numai cu sufletul si te gangesti, de ce sa imi rup eu picioarele pentru Rapid cand astia nici macar nu ma platesc... Deci exemplul tau e ridicol
Inseamna ca echipa voastra era o echipa de 2 lei.
cine ia jucatori de la Rapid s-a ars..sunt doar petarde frumos ambalate!
MOFLEA E PRIMUL POATE SE LIPESTE DE SHORIC DE PE PL PORCULUI
Du-te, lasă comentariile despre Steaua, fugi că ați tăiat porcul și se dă de pomană !
si repet,asta arata ca fotbalisti precum acest Duarte au jucat pentru rapid numai pentru bani, pentru jucatorii astia pe primul loc sunt banii,pe 2 sa se simta el bine si pe 3 sa isi asigure un viitor, ei nu se gandesc sa progreseze,sa lupte pentr club,sa fie trup si suflet pentru acel club. asta s-a vazut si la rapid dar si la Dinamo unde e limpede ca inaintea lipsei valorii , 80% din jucatori au jucat tot acest tur in doru lelii,fara pic de determinare,vointa,etc.
Să-i belești mielul ! :)
nu e foamea tata,e mercenariatul,si mizeria, crezi ca Manchester city nu ar fi vrut acum 2-3 ani cand a inceput proiectul de 500 de milioane de euro sa ii ia pe gerrard,terry,ferdinand,casillas,etc? au fost si oferte oficiale, si ofereau salarii duble fata de united, idea e ca aia sunt rup si suflet pentru acel club,gerrard a fost in teren si cand Liverpool termina pe 2 in premier league ,si cand castiga championsleague si juca inca o finala in 2007 si a fost in teren si cand au terminat in ultimii 3 ani pe locul 7-8.nu a parasite corabia,terry la fel. asta trebuie sa faca Dinamo si Rapid ,sa recladeasca cluburile pe spirit si cu jucatori demni de acele cluburi.
Toata lumea vrea la Steaua. Asa ceva. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.