Alte știri din fotbal
Știm toate echipele calificate în play-off-ul din Liga 2 » Clasamentul la finalul sezonului regulat
1
Marea „bubă” a lui Filipe Coelho la Craiova: așa a pierdut 11 puncte!
0
Mirel Rădoi anunță o schimbare radicală la FCSB: „Le plătesc eu cartonașele galbene”
0
Mirel Rădoi, înainte de debutul la FCSB: „Emoții? Să vă spun sincer”
2
Știri din fotbal internațional
Atac necruțător al lui Nemanja Matic: „Fotbalul italian a rămas în anii '90! Va fi mai grav fără un proiect inovator”
0
Real Madrid și-a decis primele două achiziții » Pe ce posturi vrea Florentino Perez încă patru transferuri
0
Igor Tudor își joacă postul cu Liverpool! » Managerul schimbă radical echipa + Ce se întâmplă cu Drăgușin
0
PSV - Nijmegen » Cu Dennis Man anunțat titular, PSV visează CEL MAI TIMPURIU titlu din istoria Olandei!
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
De ce spune Volodimir Zelenski că negocierile de pace în Ucraina devin din ...
Libertatea
Funcția care deschidea ușile puterii în perioada comunistă. A fost deținută ...
Adevărul
„Picasso din vestiar” » Jucătorul atipic care a umplut galeriile de artă cu ...
GSP SPECIAL
Cum au ajuns „minele foamei” din Strâmtoarea Ormuz să sufoce comerțul global
Libertatea
Lasă, că retrogradează Minamo la anul
fumigenă marca gsp
fcsbistul asta de iftime plange si el ca a pierdut jucatorul fix inaintea meciului direct :))))) plangi. mare mare pacat ca nu a retrogradat echipa asta urata.
daca nu ajunge fabrini la dinamo nici mallo nu ajunge la rapid gratis ..oare ce isi doreste nenea manea ?
Pari om batran dar se pare c-ai imbatranit urat.
Oare de ce moldoveanu e bucuros ca a venit oferta de la bulgari și probabil nu va ajunge la Dinamo?
eftime e goarna penalului razboinic ..deci ,ce spune asta e exact cu zero .vad ca invata repede cum s efac jmecheriile deturnarile .are profesor bun in literat .poate o sa faca si el aceiasi facultate ca sa poata vorbi de pe aceleasi poziii.ii dorim succesuri in cariera :))
Stau și ma gândesc cum e posibil sa fie nevoie de doi “jurnaliști” pentru a scrie câteva rânduri... dacă erați nevoiți sa scrieți cât a scris Nicolae Iorga ce făceați?
Fabbrini nu e prostalau sa mearga la o saracie ca Minamo. A incercat si cheliosul de Manea sa-l ajute pe Redmic, dar fara bani nu are cum sa-i aduca jucatori
N-are mimamo fata de Fabrini.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.