Alte știri din fotbal
MVP-ul din Rapid - Petrolul transmite un mesaj războinic: „Bag capul în gheată pentru colegii mei”
0
Jucător crescut în academia Barcelonei, prezentat oficial în Superliga
0
Ultrașii Petrolului le-au făcut pe toate în Giulești: s-au bătut între ei, au afișat o scenografie spectaculoasă, apoi unii dintre ei au fost evacuați
0
CFR Cluj a anunțat transferul jucătorului dorit și de FCSB
1
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
aici ai dreptate !
anul trecut am eliminat o echipa cu nume si buget urias ajax si am batut chelsea fiind la 25 de min de o calificare istorica cu castigatoarea cl si noua castigatoare el ! daca treceam de chelsea ,sunt convins ca jucam macar o semifinala ! asa cum ii zici tu ,cupa saraciilor ,e bine ca steaua a facut si acolo ,cate ceva si a mai auzit lumea si de ROmania ! Singurul bun ambasador in lume,este sportul !!!!!!! La UCL ai dreptate ca e cupa marilor puteri dar au fost si mici exceptii cu mari surprize(ca de aia e frumos fotbalul)in seara asta copenhaga a smuls un pct cu marele juve ! Iar Steaua are sansa ei(asa mica cum o fi)
prin urmare, este o simpla isterie sa te extaziei exagerat DOAR pentru faptul minor ca te-ai calificat in prapaditele de grupe initiale. este ceva iesit din comun ? la noiiiiii, daaaaa... la real ? ha ha ha.... e ridicol sa ne extaziem exagerat in fata oglinzii, pentru ca inca nu ne-a cazut tot parul din cap. este ridicol sa ne minunam ca suntem bolnavi, dar ce tari suntem ca nu am mierlit-o. cu alte cuvinte, este ridicol cand nu mai avem simtul masurii, cand nu mai suntem corecti fata de noi insine cand ne mintim singuri si ne dam mai valori decat suntem... s-a vazut in meciurile cu olanda, cu turcia.. se va mai vedea... dixit all.
hai sa fiu marinimos: li se adauga, la ceva distanta, MC, Ajax, Dortmund, Porto, Benfica, Eindhoven. mai nou a ridicat vocea Sahtior, cea mai puternica echipa din estul europei, alaturi de zenit si tska. si ? uite cuma fost demolata tska.... la fel va pati in final si sahtior. si sahtior are un lot de 170 mil euro. zenit de 220, tska de vreo 190 mil euro. nimeni din franta, nimeni din turcia, nimeni din belgia sau suedia, nimeni de nicaieri altundeva nu au voie, NU AU VOIE sa viseze macar la a castiga UCL. nici macar nu joaca toate campioanele adevarate din toate statele europei, ceea ce este discriminare din start.
app, unde v-ati calificat ma in primavara ? in cupa saraciilor ? El, mai ales pana acum vreo 2 ani era cupa saracilor ma, amigo. da, e o performanta ca ati jucat acea semifinala. dar atat. de pilda, eu nu vad performanta ce ati facut anul trecut. pai, nu ati ajuns nici macar in semifinala. deci, ati jucat degeaba. app, de ce mai jucati daca nu trageti sa castigati RL sau UCL ? asa, sa fiti si voi la numar ? intelegi acum unde bat ? ombre, am spus ca dispretuiesc UCL, nu pt ca nu stiu ce struguri sunt acri. asta nu mai e UCL, e altceva. e cupa celor 8-9 echipe mondiale, plus adunatura. intelegi ? e cupa lui Real, Barca, MU, Liverpool, Chelsea, Milan, Inter, Juve si Bayern.
asta e parerea ta dar la ce fotbal este in ROmania ,Steaua ne-a reprezentat ,aproape intotdeauna cu brio !!!! sa urmaresti si anul asta pe steaua acolo si dupa poti sa iti spui o parere dar nu uita,ca cfr anul trecut a fost aproape de optimi in ch league ,ceea ce nu e tocmai de lepadat !
Păi ce, numai voi ?
mai poti sa primesti 111 likensi. am spus clar : mi se rupe de cl-ul tau. niciodata nu m-au interesat cupele europene si le vad din 70 incoace. nu avem valoare, ce iti e greu sa pricepi ? sau, tu ai impresia ca, daca vreo 3 echipe romanesti abia au jucat vreo cateva semifinale, 2 finale, si au si ele 2 trofee (luate de o singura formatie), gata, romania e vreun lindikooul principesei in fotbalul mare? e o lae. suntem zero, bai fratilor, jucam preliminarii, ce dumnezeu.... abia abia ajungem in grupele alea si acolo ne luam enpse infrangeri si umilinte peste umilinte. eu spun de UCl nu de EL. acolo se vede clar ca suntem la ani lumina de fotbalul mare.
nu se mai poate altfel, cu voi.
sunt mai la locul lor ca niciodata..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.