Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab meci de când sunt eu la echipă”
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
S-a întors oficial în Superliga cu „bagajul” plin: „Am deja jucători pe care vreau să-i aduc”
3
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
Știri din fotbal internațional
Mirel Rădoi, prima reacție, după startul dezastruos la Gaziantep: „Dezamăgitor”
2
Fostul star al lui Arsenal a rămas falit după divorț: „Am pierdut tot!”
0
Primul gol în Getafe - Barcelona, în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Multe cluburi nu vor putea incepe returul. Paszkany si Iorgulescu urgent in beciurile DNA sa dea cu subsemnatul. Mafiotul ungur a mai fost odata in fata judecatorilor pt organizarea unui grup mafiot la Cluj si spalare de bani dar si-a cumparat ca si Bercea Mondialul, libertatea de la Basescu cu plase de bani si presedintele zbiera in favoarea lui la TV si in sedintele CSM. *********** În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
Poate dna deschide un dosar "in rem"
...poate tanar in raport cu taica-tu ! Cat despre despre licitatie, a fost facuta ...vreodata ?! Daca da si acum a fost facuta la fel !
tinere, se stie ca in 2008 pascani a sponsorizat pdl-ul cu o suma mare de bani iar acum cum crezi ca a obtinut drepturile fara nici o licitatie ??? gino a ajuns la liga cu sprijinul psd-ul, sincer , esti orb bine de tot
corect, nu s-a facut prima data nici o licitatie
E de ajuns sa arunce un nebun o piatra si 100 se reped....De unde stii tu ca Paszkany ”s-a dat” cu x si y ?! Toti cei care erau in Dubai când au fost Ponta si Ghita , ”s-au dat” cu ei ?! Exista vreo proba in sensul asta, vreo fotografie asa cum au aparut celelalte ? Te afli intreaba cu aberatiile astea. Paszkany i-a pacalit pe toti pozând in omul serios de afaceri si odata cu iesirea din scena a celui (celor) care l-a ferit de organismele statului, si-a facut si el iesirea, nu inainte de a mai da un tun pentru a-si recupera din comisioane ! Somn usor tie si celor care pus botul !
Indiferent de cine este proprietarul drepturilor daca nu respecta termenii contractuali (si aici apare un semn de intrebare ) poate sa se trezeasca cu contractul reziliat. Insa doar un cretin putea cumpara drepturile de televizare si sa bage taxa de vizionare pe ele intr-o tara fara suporteri.
Tocmai s-a anuntat ca Skysports, Foxsport si Al Jazeera Sports se inghesuie care mai de care sa cumpere drepturile pentru Liga1 si sint gata sa arunce cu munti de bani pentru drepturi exclusive.
gresit, s-a dat cu el, interesu' poarta fesu
Care noua licitație? A licitat mafiotul maghiar Arpad Paszkany si ai aflat doar tu? Gino Iorgulescu trebuie sa fie saltat urgent de catre DNA. Paszkany pus sub urmarire generala. Ponta sa explice procurorilor ce cauta cu Iorgulescu prin baruri in noaptea ce preceda alegerile la LPF.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.