Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Cehia - Mexic și Africa de Sud - Coreea de Sud, meciurile decisive din Grupa A de la Campionatul Mondial
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Rețineți numele! Starul de 18 ani a intrat istant în istorie: peste Mbappe, Messi și Yamal » Toamna trecută înfrunta România!
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Tu cand ai venit la Dinamo chiar ai fost expirat, un rebut.Spre deosebire de tine Claudiu a venit pe un salariu mult mai mic, nu la fel ca si tine.Si ca paharul sa fie plin aduti aminte ca dupa Dinamo te-ai si ne-ai facut de rusine si in Italia si in Germania unde te-ai transferat dupa aceea.Vorbesti de pe soclul pe care ti l-ai construit sau poate ti l-au construit altii.N-am auzit ca Hagi sa faca astfel de declaratii belicoase.Niculescu este un simbol pentru Dinamo.
Popescule, ai uitat cat de bine ai jucat tu pentru Dinamo ? poti sa comentezi cat vrei tu dar sa nu uiti un lucru, Dinamo ti-a intins o mana la greu iar tu nu ai jucat absolut nimic pentru aceasta echipa.Imi aduc si acum aminte cat de mult m-am bucurat cand ai semnat pentru Dinamo, ca mai tarziu sa-mi para rau.Nu Dinamo ti-a facut tie vreun rau ci tu i-a facut rau lui Dinamo.Erai un jucator de mult apus, inca de la 33-34 de ani.Toti te-am primit cu bratele deschise iar tu nu ai dat nimic.
Eu nu stiu cum a dominat Dinamoo fotbalul romanesc in ultimii 10 ani ca-n Europa nu prea s-a auzit de ei. Din contra, s-au cam facut de ras. Se lauda si ei ca n-are cine...
daca erau mari valori, toti ar fi jucat la echipe puternice din vest, dar cum toti au plecat cu un sut in fund, valoarea lor e limitata. dar la dinamo se poate. ei n-au jucat niciodata numai pe teren. p-orcea stie de ce!pt el culisele si vacantele mereu impreuna cu mafiotul sandu duc la rezultate miraculoase. asa ca, se pot obtine rezultate si cu rebuturi. si cum sa recunoasca asta fostii dinamovisti, care si ei, la randul lor, castigau campionate in acelasi fel.
VORBESTI DIN PROPRIE EXPERIENTA????
tu popescule ai fost un jucator mare dar ca om esti zero. asa ca taci din gura!
Eu unul nu inteleg de ce se face atita tevatura pe tema banilor. Imi este clar ca toti jucatorii se duc unde sunt platiti mai bine. Acei jucatori care ies la rampa ca sunt fie Dinamovisti fie Rapidisti "pana la moarte", acestia sunt nesiguri pe postul lor si fac asta sa-si asigure locul in echipa! Pana la urma in sufletul lor majoritatea sunt Stelisti!
daca era vreo valoare Claudiu Niculescu juca in strainatate la echipe mai de DOAMNE-AJUTA,iar Gica Popescu primeste de la conducerea lui Dinamo acum ce merita pt.mizeria facuta in 2002 cand a ales sa joace acolo in detrimentul Craiovei;si Gica Popescu si Gica Hagi au destule pacate in fotbal(schimbarea lui Piturca in 1999)sunt doar marionetele fratilor Becali,Popescu sa-ai acopere evaziunile mai intai si nu e mare caracter cum se crede,s-a retras de la nationala si s-a intors apoi odata cu Hagi
care 3(trei)internationali a avut Dinamo la EURO 2008?????MARIUS NICULAE SI TAMAS NU erau legitimati la Dinamo la ora aia!doar Lobont era in acel moment la Dinamo plus Adrian Cristea care nu a jucat nici un minut:la ce televizoare s-a uitat conducerea lui Dinamo de vedea 3 internationali de-ai lor pe acolo???iar despre Claudiu Niculescu mai lasati-ne cu el ca in strainatate a jucat in serie B la GENOA(era rezerva lui Mihalcea )si echipa a ajuns in serie C cu ei in lot,cu Duisburg a cazut in B...
are dreptate G.Popescu. daca aveau dragoste asa mare de Dinamo nu plecau dincolo, ramaneau aici la greu. asa, au plecat pt 2 lei in plus si acum se intorc, cu codita intre picioare sa mai suga ceva ca le e foame. cat despre Liga Camp....nu cred ca e compatibila cu Dinamo...poate Liga aII-a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.