Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a produs un alt meci de poveste
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
daca nici popescu nu a castigat trofee...daca nici popescu capitan la barcelona~!!!!!BARCELONA OAMENI...NU STIE CE VORBESTE...PAI mai bine ne lasam toti de fotbal si apucam de oina ca si asa e sportul nostru national....ganditi-va ca puyol e capitanul barcelonei acum si acolo joaca messi henry...pana nu demult ronaldinho deco ...iar popescu a fost capitan...pe lanaga stoichkov....pe langa koeman....a spus adevarul dinamo asta face aduce jucatori moka inca nu v-ati dat seama chiar asa va duc de n
dar tu cand ai venit la dinamo prin 2001 nu erai rebut ma muie?!?!?!
CU TOT RESPECTUL PE CARE-L PORT FOTBALISTULUI GHEORGHE POPESCU SI NU OMULUI CARE SI-A ARATAT ADEVARATA FATA IN CARDASIA CU oieri din pipera ,nu cunoaste limba romana si intelesul sau sensul cuvintelor care le foloseste .REBUTUL este o piesa mecanica facuta prost ,adica necorespunzatoare desenului de executie .corect trebuia spus ,DINAMO A ADUS JUCATORI SLABI FARA VALOARE PENTRU A JUCA IN L.C..DAR SA FACI O FIINTA UMANA REBUT ESTE CLAR O LIPSA DE EDUCATIE .RUSINE .
dinamuuee rusinea Romaniei chiar rusinea Europei!
Uite ce zice taranu asta de Dinamo si de jucatorii ei,ce nu mai merg speculatiile din imobiliare si ti-e foame,mai vrei sa vinzi ceva jucatori.Lasa-ne mah ca ai fost tu mare jucator,te ascundeai in spatele fundasilor,marele libero.
Toti RAPIDISTII adevarati sunt asteptati maine, la stadionul Giulesti, la ora 13:00 pentru a protesta impotriva lui george copos care a pus mana pe ceva ce ne apartine de 85 de ani - Spiritul Rapidului! Noi suntem acei magnifici care ne implicam ori de cate ori constiinta ne cere asta. Nu cadeti in patima delasarii ! VENITI LA STADION, DIN ORICE COLT AL TARII!
Toti RAPIDISTII adevarati sunt asteptati maine, la stadionul Giulesti, la ora 13:00 pentru a protesta impotriva lui george copos care a pus mana pe ceva ce ne apartine de 85 de ani - Spiritul Rapidului! Noi suntem acei magnifici care ne implicam ori de cate ori constiinta ne cere asta. Nu cadeti in patima delasarii ! VENITI LA STADION, DIN ORICE COLT AL TARII!
Toti RAPIDISTII adevarati sunt asteptati maine, la stadionul Giulesti, la ora 13:00 pentru a protesta impotriva lui george copos care a pus mana pe ceva ce ne apartine de 85 de ani - Spiritul Rapidului! Noi suntem acei magnifici care ne implicam ori de cate ori constiinta ne cere asta. Nu cadeti in patima delasarii ! VENITI LA STADION, DIN ORICE COLT AL TARII!
Asa cum a venit Claudiu Niculescu asa a venit si taranu asta la Dinamo, diferenta dintre ei este ca Niculescu joaca cu sufletu pentru Dinamo iar TARANU a jucat pentru bani. Rebut a fost el ca nu a ajutat Dinamo deloc ba din contra a incurcat-o. La fel ca toti oltenii debusolati vorbeste fara sa gandeasca, se face de rusine singur
Si Popescu nu trebuie sa-i critice pe jucatori pt. ca a avut si el aceeasi meserie si nu se cade. Dar de prietenul Chivu de ce nu zice nimic, ca e o mare varza la Inter, dar ia un salariu imens, numai datorita altor prieteni, mafiotii becali!? De ce nu ia el o echipa impreuna cu Hagi, pe care sa o duca in C.L.? E usor sa vorbesti din afara. Sa se faca patron de echipa si sa-l ia pe Hagi antrenor, ca si asa nu-l vrea nimeni de bun ce e!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.