Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
sa plece acest parior pe nume Luchin si sa il i-a cu el si pe BlatGore si Balgradean
Negoita asta ne baga direct in B .
Curtean nu joaca aproape nimic de la inceputul campinatului! Iar la Luchin cred,totusi,ca 800.000 e putin! Ar putea ramane,mai ales ca si Grigore a dorit sa plece! In cine va sta apararea/ In Durimel si Thicot? Ma indoiesc!
Negoita isi bate joc de dinamo
Cum sa lasi 50% impresarului cand cumperi un jucator? Prosti rau astia de la Dinamo.
Personal sunt pentru aceste plecari. Ambii jucatori sunt intr-o evidenta scadere de forma. Daca de Curtean imi pare rau ca este din ce in ce mai slab, de Luchin chiar nu cred sa ii duca nimeni dorul. Dupa ce ca este foarte lent, el are grija sa nu i se strice freza in timpul meciului. Acesti jucatori trebuiau sa plece din vara.
Ok. Sper sa nu se mire cand se uita la clasament...peste cateva etape. Parca vad ca panica va incepe inca de maine, dupa meciul de la Galati.
Cat despre initiativa in sine, nu cred ca este o idee buna sa schimbi CU TOTUL echipa. Negoita pare ca ar dori doar sa reduca din costuri ca sa ramana pe linia de plutire, investitii probabil ca vor veni peste vreo 2 ani. Neplacut, mon cher!
sa plece toata lumea ....
"Ionuţ Negoiţă este a decis să reconstruiască Dinamo, care să coste şi mai puţini bani şi să fie şi mai eficientă." A incercat sa fie filozof si economist autorul, insa a venit cu o propozitie de analfabet. Structura logica sufera major!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.