Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră despre cel mai nou stadion din România » Când va fi gata arena
0
Îi pun contractul pe masă să semneze cu FCSB: „Asta e propunerea noastră”
0
Decizia luată de FRF, după ce biletele pentru barajul cu Turcia s-au epuizat în 20 de secunde
0
Daniel Pancu, prima reacție după ce l-a folosit pe Deac doar 100 de secunde în etapa trecută: „Nu a ieșit mingea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu are un titular vulnerabil la vară » Pentru ce sumă poate fi transferat și de ce n-a plecat în ianuarie
0
Barcelona - Mallorca, în etapa #23 din La Liga » Echipele probabile + cotele bookmakerilor
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Ce se întâmplă cu Drăgușin + echipele probabile
0
Au intrat în greva foamei după Cupa Africii: „Ni se refuză drepturile”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
JD Vance, huiduit la Jocurile Olimpice de iarnă, în timpul Paradei ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
*** M-ai facut sa-l injur pe bianco chiar daca este prea ingamfat dar eu sunt un om corect si imi cer scuze adevaratului ca l-am jignit in articolul asta dupa ce clona asta penibila mi-a adresat cuvintele aste !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da dar pentru treaba asta nu trebuiau sa moara chiar atatea suflete nevinovate, parerea mea, daca se vroia ceva ii faceau lu ponta o manevra sau ieseau tinerii si ceilalti oameni in strada si gata dar ca sa furi vietile a 64 de suflete mi-se pare de o badaranisme si de o nesimtire cum rar am vazut !!! Oricum, nu facem noi politica, noi ne pricepem la fotbal :))))
Chiar nu te inteleg,ce ai cu userul Gymd? Are si el dreptul sa posteze pe aici la fel ca toata lumea.
Eu zic sa pleci din proprie initiativa,mai bine ai face altceva cu timpul tau liber decat sa te dai drept altcineva,just sayin'
Stiu,trebuie doar sa nu-l bagam in seama,va pleca singur.
vezi ca lesinatu ala ii fake,tot incearca sa dezinformeze lumea,nu l asculta
Unde am scrie eu despre River Plate,azi? Am spus doar ca acel jucator,brazilian mijlocas ofensiv are peste 100 meciuri in Serie A.
fugi bah cu gogosile tale cu gaura !!! Asa ai zis si ca vine un argentinean de la River Plate cu peste 100 de meciuri, cu goluri, cu pase de gol,etc si cand colo transferam toti refuzati !!!
Tu uiti ca eu sunt cel mai vechi pe acest site,ca stiu absolut tot? Va citesc imediat,dupa cum scrieti,dupa idei,dupa cum va exprimati.Unul este Unico,baga bine la cap.
Acum ai ajuns sa-i dai tu lectii lui Hagi despre management,tu,un *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.