Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
1
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, nemulțumit de o decizie a arbitrilor după ce a luat gol în minutul 90+5: „Nu înțeleg!”
0
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Gol în minutul 8
0
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Tocmai ce m-am intors de la meci. Sorescu este si mai spectaculos vazut pe viu. Mi-a placut pustiul din centrul apararii, numarul 24, Giafer. Avem echipa tanara si promitatoare. De-abia astept sa vad cum ne descurcam cu echipele puternice. M-a impresionat faptul ca toti jucatorii au jucat cu daruire, avand in vedere conditiile actuale de la Dinamo. De notata de asemenea componenta 100% romaneasca a primului 11.
Nu cred asta, dar tipul ăla este fecesebist de mic, îți garantez cu acest cont- al 17-lea. :)) Îmi uit parolele tot timpul, nu că mi s-ar lua dreptul la libera opinie. :))
Ai avut dreptate!
Dinamo e peste FC FCSB!!
***,ce fotbalist avem fratilor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai Dinamo ! Mai cu viaţă. Fotbalul se joacă si din plăcere . Curaj.
Felicitări Dinamo ptr victorie, o meritaţi! Felicită Clinceni ptr dăruire.
Imposibil!? Când nu bati FC fcsb se cheamă ca ai pierdut puncte! :-))) La ora asta Dinamo este peste FC fcsb! Cine nu mă crede sa se uite la Clasament! :-))))
Bre, cu cine te certi, matale nu vezi ca batura pustii lui Dinamo ?
Goaaaaaaaaaallllllll!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.