Alte știri din fotbal
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
0
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
1
Andrei Nicolescu a explicat impasul lui Dinamo din perioada de mercato: „Problema cu care ne confruntăm”
3
Florin Răducioiu, despre revenirea lui Nicolae Stanciu la FCSB: „Ar fi benefic pentru el”
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Belgia, în sferturile Campionatului Mondial » Belgienii rezistă, în ciuda loviturii primite!
1
Vinicius a postat un mesaj după eliminarea de la CM: „Ar fi nedrept să tac”
0
Barcelona transferă atacantul de 24 de ani cu origini în România!
0
Virgil van Dijk și soția sa, Rike, au mers la Londra pentru „vânătoarea” favorită a milionarilor
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta secretă a Campionatului 2026 arată cât datorează fiecare națională ...
Libertatea
asa credeam si eu. ))))
Deocamdată Gigi a pierdut dreptul de a avea Steaua, Badea se luptă pentru drepturi comerciale, nu contestă continuitatea clubului.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si noi am luat-o in gluma la inceput...si uite ce a iesit.
nu are ce sa explice mitomanu. el si neabroasca sunt fosti stelisti actualmente talpanisti. stiu amandoi ca e groasa si au ramas singurii talpanisti de pe site-ul asta. asa ca fapt divers nu se inghit unu pe altu.
Rupert e cinefil . A vazut filmul Stalker .
Adica tu vrei sa zici ca Badea nu vrea niste banuti veniti usor.Ca nu vrea un club fara datorii, cu cativa copii de perspectiva,si cu sansa de a juca in cupele europene.
Mda...ca mai gasim si asemanari...cine nu o face ::))?
Stie cineva cate echipe de fotbal cu numele "dinamo bucuresti" sunt oficial inscrise in competitiile interne!? CS dinamo are echipa? ACS FC are echipa? FC dinamo este cea a lui Negoita, nu? E vreun iubitor de fotbal bine informat ca sa ma lamureasca si pe mine?
Pai de ce crezi tu ca o vrea Badea tocmai acum?Pt ca a vazut ca ati jucat in europa,a vazut ca e rost de muls niste bani.Aveti cativa juniori de perspectiva.Si *** a mirosit ca e rost de cascaval gratis,nemuncit.Asa cum au vrut si generalii de la jijica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.