Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Ce are ma, Becali? Trebuia sa specifici ca are palmaresul 2003-prezent, adica palmaresul FCSB-ului si atat!
Cam d'aia mă tem...de faptul că sunteți numai "dinamovişti vechi" care au carnete de membri de partid comunist...
Aia-s trump-isti !!! Vad ca Badea are bani mai multi ca Negoita. Dar se uita ca la greu Badea a fugit ca un sobolan, lasand-ul pe Negoita sa se descurce cu insolventa. Sa stergi cu ajutorul P.C.R.-ului 12 mili datorii e ceva ce Badea n-a reusit !!
pai voi sustineti clona lui negoitza, bravo voua. dar vad ca dinamopvistii de pe dinamomania il sustin pe badea. cum bah,daca badea are palamresulnumele si marca,cum sa sustineti clona lui negoitza? wtf?
Ești gata de dus(?) , are o siglă cu doi câini pe ea, atât.
Toti dinamovistii ii sustin si sunt impotriva camatarului negoita, comentariile de pe Dinamomania lamuresc acest aspect. Respect Nicu Badea.
negoita are TOTUL pe termen NELIMITAT Bbadea are 7% ..e minoritar si nu el are si cs dinamo ..
Ma intrebam si eu ca prostu', daca CSA Steaua cere de la FCSB=Steaua 3,7 MILIOANE DE EURO PE AN pentru o marca, cum de CS Dinamo a cedata GRATIS, PE TIMP NELIMITAT marca Dinamo lui Badea? O fi bine? Oare banu' lui Badea nu e bun pentru noi, restul muritorilor romani, numai banu' lui Becali e bun?...-:)
talpa iadului a deschis cutia pandorei. dinamovistii cum sunt de neam prost au muscat momeala si au devenit voluntar rinamovisti.
Stai linistit Bacria tata, ca doar cu aia ramai. Cu " vechii" dinamovisti ! Nu va v-a sustine nimeni. Sunteti niste comunisti obositi, si tot asa o sa muriti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.