Alte știri din fotbal
Arena lui Beșiktaș e „casa” Teodorei Meluță » Sfaturi utile pentru fanii români: „Atenție la transport!”
0
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai stelistii pot comenta pentru ca noi spunem adevarul. cei ca tine sunt cenzurati pentru ca mint.
ha ha ha,asta este gluma anului. cum bah sa vorbesti ca intrati in playoff? esti nebun? asa ca idee,dupa 5 etape tot 2 victorii aveati in sezonul cand ati retrogradat. tu aia nu intelegi ca nimeni nu poate sterge pe vecie faptul ca ati retrogradat. voi chiar ati retrogradat. acum cativa ani era doar un vis frumos,acum este realitatea care ne bucura. repet,voi chiar ati retrogradat. si sunt sanse uriase sa retrogradati cel putin inca o data.
nu imi creez,sunt deja create si doar le interschimb.nu sunt angajat gsp. si da,am familie si copil plus nevasta.
De când au voie *** steliști sa zburde nemoderati pe gsp.ro!?.... In timp ce ceilalți care le răspund sunt banati ticălos și aberant!??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Speranta moare ultima... dupa ce o sa fie clar ca intram in play off o sa postezi ca picam la anul, si tot asa. Trebuie ca ai o viata tare trista daca visele despre o viitoare retrogradare a lui Dinamo ti-o lumineaza.
Randoame,tu ai o viața cu familie,prieteni,copii,etc? Am observat ca îți creezi “n” conturi neîncetat,ceea ce înseamnă timp pierdut. Sunt convins ca nu ți-au banat celelalte conturi pentru limbaj de cartier,deci înseamnă ca ești un postac plătit de gesepe. Este ori nu este?
retrogradare placuta. sezonul asta o sa fiti ca si voluntari si astra,peste locurile retrogradabile in sezonul regulat si direct retrogradati dupa ce se joaca playoutul.
Ăla e Randumb and dumber!:)))
Doar Dinamo Bucuresti in playoff!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.