Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
„Acasă la Cristi Chivu” » Italienii au ajuns la Reșița, în orașul campionului! Detaliul care i-a surprins: „Se întoarce pe furiș la mormânt”
0
Nu se aștepta la așa ceva! Reacție dură după semifinala Arsenal - Atletico: „Sincer, nu mi-a plăcut”
0
Singurul nume compătimit, după ce Atletico Madrid a ratat finala Ligii Campionilor: „Păcat că despărțirea lui s-a întâmplat așa”
0
Vedeta lui Arsenal, în al nouălea cer după calificarea în finala Ligii Campionilor: „Pur și simplu am simțit-o”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
:))) deci asta era?:))) La multi ani frati dinamovisti!
se refera la un articol de la concurenta....
tu ce ai inteles din articolul asta? sau nici macar nu l-ai citit, da' injuri din inertie?
Regionala Dinamo Timis ... nu stiu cum ii mai zice acum ..:))
si totusi care-i planul de crestere a tinerilor jucatori,de ex. ROTARIU cine la crescut??????????
Ba Negoita, ce esti asa sarman, nu ai nici macar 75 mii sa pastrezi cei mai promitatori tineri, las-o in mortii ei de treaba.
Eu cred ca daca are Negotica oferta de 2 milioane pe jucator (orice jucator) ... il trimite direct prin manadat postal ... cu tot cu soric ...:))
cu "motivatia necesara" in loc de salarii decente(ca 2000de euro de jenant chiar si la nivelul ligii 1) si cu vrajeala ofertelor de afara pentru tinerii de prespectiva. asa se construieste new Dinamo si sigur vor veni si performantele.
ei lasa...acolo se aduna majoritatea.....frustrarilor!:))...ca sa nu zic a frustratilor ...altor echipe
Ai incredere cam mare in Negoita. Adevarul este ca, in vara, ati adunat 30 de jucatori de duzina, iar treaba v-o faceti tot cu aia vechi, nu cu astia adusi de Anghelache. Asta spune mult despre capacitatea manageriala a conducatorilor vostri. Voi sunteti acum cum era Steaua prin 2010-2011, cu Slughita antrenor si achizitii de marca gen Gora Tall, Parpas si Bibiskov si aveti impresia ca asa faceti reconstructie. Aveti 4-5 jucatori mediocri, dar suficient de pregatiti pentru a obtine un loc de cupe europene. In loc sa traga cu dintii de astia si sa carpiti cu jucatori tineri si cu potential, conducatorii vostri viseaza la Messi din Zanzibar si Ronaldo din Vilnius.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.