Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Balonul englez de Aur: „Nu am nicio îndoială că suntem mai buni decât Argentina, DAR...”
0
Lionel Scaloni explică spiritul și caracterul jucătorilor săi: „Atunci vedem sânge”
0
Leo Messi, te uiți în buletin?! Incredibil: argentinianul mai reușise așa ceva doar la 30 și 23 de ani!
0
Argentina riscă sancțiuni din cauza bannerului afișat de jucătorii ei după meci!
1
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Ma poți sa spui cum vrei. Deocamdată numele culorile și palmaresul sunt în liga 1
vrei sa spui sc db... ca dinamo nu e in liga 1!!
Cine are capacitatea sa discearnă, constată ca jucătorul astrei forțează inutil contactul. E adevărat ca suntem în România și orice contact e fault. Dar jucătorul Astrei e interesat sa fie lovit nu sa joace mingea.
Cu siguranța când Steaua va juca in liga 1, tu o sa spui ca ai fost stelist de mic și ca n-ai mâncat brânza niciodată. Aveți grija sa nu cumva sa dispară Sc fc fcsb srl înaintea lui Dinamo.
Bai *** nu sunt STEAUA ,sa fie clar cine nu are identitate sportivă adică : PALMARES,CULORI ,DENUMIRE înregistrat la O.S IM.nu e Steaua e *** pricepi ?sau fcfcsb.srl???????? Și cred că după 5etspe in care am fost clar furați inclusiv cu *** sa fim avantajați nu numai voi (***)cu chindia așa arbitrati de chivulete.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa fim cinsti-ti...si-a bagat singur piciorul acolo ca sa fie accidentat...stia ca nu are sansa sa dea gol... ASTA E Fotbalul din Romania...ajung in careu si imediat for 11 metri
Daca nu fura "fluierashu" in favoarea lu dimano ... era clasamentu ideal: 1. Steaua ... 16. Dimano !!! da nici asa nu suntem tare suparati ... sa ramana asa pana la final si va fi ... fiestaaaaaa !!! ha ha ha !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.