FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO

Dinamo. Au bătut palma cu Paul Anton! » Adam Nemec negociază dur cu DDB

Suporterii-acționari din DDB sunt la un pas să-l convingă pe Paul Anton (29 de ani, mijlocaș central) să rămână la Dinamo.
Suporterii-acționari din DDB sunt la un pas să-l convingă pe Paul Anton (29 de ani, mijlocaș central) să rămână la Dinamo.

Articol de GSP - Publicat vineri, 29 ianuarie 2021 20:49 / Actualizat vineri, 29 ianuarie 2021 21:08

Suporterii-acționari din DDB sunt la un pas să-l convingă pe Paul Anton (29 de ani, mijlocaș central) să rămână la Dinamo.

Dorit de Erzurumspor, penultima clasată în Superliga turcă, și nemulțumit de problemele cu banii de la Dinamo, Anton a fost întors din drum de fanii „câinilor”, în urma unei discuții purtate astăzi.

Dinamo. DDB, discuții decisive cu Andrei Radu și Adam Nemec

Totodată, DDB a bătut palma și cu Andrei Radu (24 de ani, fundaș stânga). Acestuia i s-a prelungit contractul, cu o diminuare de salariu. Radu a încasat și o parte din salariile restante. 

Suporterii mai poartă negocieri cu Adam Nemec (35, atacant). Deși slovacul se „lasă” mai greu, suporterii speră să ajungă la un acord cu el până la începutul săptămânii următoare.

Cornel Dinu îl atacă pe Pablo Cortacero: „Nu credeam că poate exista un asemenea personaj”

Citește mai multe știri despre Dinamo:

Cosmin Contra și Javi Reyes au deschis procese la FRF! Cât ar trebui să achite Dinamo și când vine decizia

PCH, mesaj fără precedent! Jigniri grosolane și amenințări pentru conducători: „Un batalion de bodyguarzi nu o să vă ajungă”

Citește și:
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Special
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (38)
alenb
alenb  •  29 Ianuarie 2021, 23:28
Postat de joze_maurinio pe 29 Ianuarie 2021, 23:23

In principiu, negocierile decurg asa: -Domnul jucator X/Y/Z ai bani de luat, salariu, contract de la Dinamou??? -DA! -Pai, ai familie, parinti, copii, stim unde stai, ai grija, mai ai bani de luat??? -Pai, acum, nu prea! Deci, cam astea sunt negocierile, gen Becali, Niculaie, Rotaru, etc! Cam ce negocieri serioase pot exista?

Si mie imi lasa impresia ca gasca de derbedei conduc clubul cu amenintari cu bataia. Era putin probabil ca toti jucatorii sa accepte reducerea contractelor de bunavoie.

foxy
foxy  •  29 Ianuarie 2021, 22:25
Postat de spartans.will.never.surrender pe 29 Ianuarie 2021, 22:09

***

Schimba "nickul"!Nu cadreaza!:)))Spartanii nu se predau niciodata ,dar mor ca prostii!Ca si in cazul vostru!:)))

iosif_2021
iosif_2021  •  29 Ianuarie 2021, 21:49

Ce rânjet fals pe chipul lui Anton =))))))) Săracul n-a mai văzut mâncare de 6 luni, cred că își blesteamă viața și noapte pentru prostia pe care a făcut-o, să vină după Cholo Grinch la Mimao =)))))

Vezi toate comentariile (38)
Comentează