Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Dinamo » Va fi „vulcan” pe bune: câți fani sunt așteptați la meci + Echipele probabile
0
„La asta ne gândim” » Cristiano Bergodi a trasat planul după 1-0 cu FC Argeș
0
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
4
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
Afirmatiile lui Iftimie sunt absolut corecte ! plus aceasta fraza: "În România, dacă ești inteligent, trăiești prost. Aici trebuie să fii nesimțit și indolent”, a spus Iftime la GSP Live.
Golul lui Montini a fost clar din ofsaid (felicitari tusierului pentru semnalizare)...despre ce vorbim ???
Dar cine-I Deaconu?????? Arbitrul bricheta de Trista amintire….cum de a ajuns asta inn functia de vice presedinte la CCA??? Pt ce merite??? Ca a fost finul lui Mircea Sandu???? Asta e competenta lui...doar atat...in rest omul nu are treaba cu arbitrajul iar caracterul este zero Radulescu e la fel de arbitru cum a fost Deaconu...nimic mai mult
S a învățat la banii lui becali! Mâna lui Dumnezeu,a fost! Ptr bănuții luați de la becali ptr serviciile aduse! Golofca,roman etc.,cei pe care becali a plătit și alt preț! Nu numai cel cuvenit
Golul anulat aiurea lui dinamo nu l-ai vazut eftimie!? Dinamo trebuie sa mai fure pe fc bot. (fcînb 2) încă 4-5 ani pentru a echlibra furturile cu arbitri la care a fost supusă la botosani! Sper ca croitoru sa raspunda in fața comisiilor asa cum a facut- o si prunea dupa meciul cu cfr.cluj.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa declaratiile *** asta nu se sesizeaza comisia de disciplina?!!Pai ba *** ,barbatii care-si bat nevestele merita puscarie dupa lege,iar tu ce meriti ?*** ,*** ,***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba asta ca " v au furat arbitrii "e pt presa "spectaculoasa" din ro! Daca avea intentia sa va faca, lasa golul valabil si poate dadea si unul dintre penaltyurile pe care le a avut dinamo,asa ca puneti mana pe munca ,nu la cersit! Sau va ganditi ca va recompenseaza astia la meciurile viitoare cu arbitraje favorabile!? O echipa mica,ramane o echipa mica vad ....caracter zero!
tin minte ca acum vreo 3 ani arbitrul rucsandru a inventat un 11 m pentru botosani, a zis ca a faultat palic, atunci iftime nu a zis ca arbitrul trebuie dat cu capul de zid...:)
$*** au furat aseara mai ceva ca pe vremea lui Postelnicu si a securitatii comuniste! Rusine dinamu! Rusine FRF! Rusine Comisiei de Arbitri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.