Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
spiritu lu peste marinat! unde nu sunt bani .......... nu este nici valoare ..... spiritu are si el interesul lui!
bre, ptr u 21 e nevoie de doi...penedo, salomao si palic au vrut ei sa plece..final de contract..
Asa este cand fiecare presedinte sau antrenor nou venit isi face propria echipa.. arunca 20 de fotbalisti si aduce alti 20. Am o echipa formata din fotbalisti ce au fost sau sunt la Dinamo..si ma refer doar la cei pierduti gratis in ultimii doi ani..pai cu echipa asta ne luptam la titlu cu cfr.. Penedo. Dussaut,klimavicius,ciobotariu ( ptr u21) aliji - ndyae,nistor,palic- salomao, pesic, montini. 7 super jucatori plecati GRATIS !
Jucatorii care sunt acum la Dinamo nu cunosc ce inseaman spiritul dinamovist si nu-si dau seama ce inseamna sa joci la Dinamo!Uhrin e un antrenor bun ,dar nu are cu cine!
Suntem vai de noi
Măcar ai un nume... chiar și in b...
B-ul garantat 100% anul asta
Am mai uitat ceva... sa construiască mall URI in locul stadionului
Da și pana mai ieri carmen Dan dirija totul și umbra... acum se pare ca e fifor...de aceea toate partidele își doresc ministerul de interne... pentru a face ploile la Dinamo...
Badea inca este la Dinamo si ministerul de interne , atat timp cat detin actiuni la club , eu cred ca Negoita este bagat la inaintare gen ''Gheorghe Dinca din Caracal'' !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.