Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
dupa ce va elimina in fiecare an,toti luzerii europei,voi vreti titlul, dinamostalinistilor !
DU-TE LA DOCTOR !!! IMPUSCA-TE !
daca o impusca pe mata, acum era un prost mai putin in lumea asta...
Tari si astia de la DINAMO :)) ai umfla presa si pe astia ca pe ciobanii de la STEAUA..mari echipe mari caractere :))) ambele au pierdut in campionat la 3 goluri...decit DINAMO a dat un gol la misto..in rest doar umflaturi din presa ca au super echipe de UL sau CL-DINAMO a clacat in UL-urmeaza STEAUA cu NEMTII in UL, sa vedeti scor de maidan acolo-abia astept meciul :))
a prins glas savulescu - o fi beut dupe borcica de-i asa vocal dintr-o data :)
bah ratatule daca dadea in min 2 penalty si eliminare atunci nu se mai ajungea la 11 m-ul lui sanmartean....TACI IN gur.a ma..ti de oaie pr.o.as.ta!!!
Savulescu are dreptate. Este exclusa eroarea umana in cazul penalty-ului la Sanmartean!!! Arbitrul nu a dat 11m INTENTIONAT!.
Exculde-o pe matta boule! La Sanmartean a fost penalti clar si rosu! mama lor de milieni si securisti. Carnatii astia care in fiecare toamna fac de rusine Romania, fiind eliminati de toti desculti, nu ne lasa dracului in pace cu declaratiile lor tampitte!? Sanmartean s-a pissat pe voi, v-a driblat, v-a dat craci, a facut circ cu voi si lui Moti i-a spart prazul din cap in 10 bucati! MUEEEE LA CATEI SI LUI GINERELE LUI DINCA ION TE LEAGA, CRIMINALUL CARE A OMORAT PRIN IMPUSCARE TIMISORENII IN dec. 1989!
ha ha pai daca dadea arbitru 11m si eliminare in minutul 2era si la voi un blat de 0-4 ca la otelul!!!asa ca tace-ti in plm din gura
Foarte bine, o sa fim nevoiti sa va batem si-n retur cum devine o traditie ptr FC Vaslui cu Dinamo si poate ca macar atunci o sa taceti!? :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.