Alte știri din fotbal
Adrian Bumbescu a mers la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Bun. Acum sociosi inimoși au și dovada în față. Sa mai vina cineva sa spună sa cumpere lumea bilete virtuale și carduri DDB, ca vezi doamne banii ajung la administratorul nush care.
Si apropo, un jucator daca nu este platit asa de multe luni, oricum devine liber de contract (comisiile au tras pentru Dinamo, au tot amanat)!:)))
A fost doar un exemplu, sunt mult mai multi! Ideea e simpla, pentru jucatorii vechi n-ati avut bani, dar pentru astia 10 (sau cati sunt) aveti!:))) Trebuia sa aveti interzis la transferuri, sa nu vi se permita asa ceva...
Daca aceasta era intelegerea nu s-ar fi inscris la masa credala.
Nu esti vaccinat, Sadikule? Nici prietenul tau, Adriann, nu e! Mi-a dat intalnire intr-o zona unde nu pot intra (si n-a zis nimic, noroc ca m-am prins)!:))) Cica sa-mi iau bilet (asa ca la taxi, ajungi acolo, si spui ca vrei bilet peste 2h, chiar daca nu pleci nicaieri)!:)))
cel mai tare este la florin prunea,omul are de luat 300 de mii de lei si s-a acceptat sub 5 mii de lei. faliment clar. nu accepta nimeni planul de reorganizare.
Cred ca o sa veti o problema cu aprobarea planului - din ce vad sunt 10,7 mil RON la stat si la poli tim pt care nu se poate vota reducerea sumelor (din cate stiu eu, nu sunt specialist)+ vreo 2,1 mil RON la spanioli care e greu de crezut ca vor accepta mari reduceri; in schimb ddb si negoita au cam 11,6 mil RON; va depinde de ceilalti creditori mai mici cat vor accepta sa piarda. Data trecuta a fost mult mai simplu fiindca negoita avea mult peste 50% din datorii.
Pana acum plangeati ca dați alocațiile copiilor și pensiile de dezabilitate, ca faceți foamea pentru miliție. Dar, de fapt, sunteți la fel de cămătari ca si toți ceilalți cămătari din istoria Sampion Lig. Vai de steaua voastră! Augh, augh, augh!
Foarte bine! PCH este cel mai mare investitor din ultimii ani
Nu-s contracte de munca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.