Alte știri din fotbal
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Poate Puscas va fi, dar Alibec.....ala nici in liga a 5-a in Vest nu poate juca. Fotbalul de performanta e altceva fata de ce stie alibec
Una e sa joci langa Mutu, Radoi, Chivu, Goian, Contra, alta e sa joci langa Benzar, Keseru, Stanciu si trompetele actuale.
Puscas si Alibec sunt cu 2 clase minim peste Marica.
Baiat serios Cortacero asta ... gen Marica !! O stiti pe aia ... cine se-aseamana se-aduna !!
Marica? Un mincinos fățarnic , ca și spaniolul! În 5 min va fugi la becali și la năstase ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce nu il avem acum pe Marica... Nu a fost el vreun Lewandowski, dar pe langa Puscas, Andone, Keseru, Alibec sau Ivan... cam pare.
ba, sunteti ***...iar suporterii...iar suporteriii...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre Marika, ala te-a sunat sa vada ce planuri ai in perioada cand ar vrea sa vina el in tara. Pablo se teme sa-si aduca nevasta cu el, ii tremura pantalonii ca ar trebui s-o lase singura la hotel cand el este plecat la intalniri.
Chiar aveti toti 15 ani si nu mai tineti minte pana ieri? Marica nu a fost niciodata un jucator urias, dar in ziua lui era un fotbalist decent, peste nivelul ligii I. A avut cativa ani de glorie si cu putina ambitie ar fi fost de mijlocul clasamentului intr-o prima liga din cele mari. Dar a cazut relativ repede, cum face romanul. Oricum, fata de ce avem azi la nationala, Marica in zilele lui bune era departe.
Dacă și trompeta de Marica , a avut 72 de selecții , atunci ce ne mai mirăm de rezultatele echipei naționale !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.