Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
De la Rusescu 3 milioane ( goluri) pentru toată echipa Dinamo, și pana la 5 milioane ( goluri) pentru toți invitații sa ne simțim bine aici la Dinamo acasă.
Mostra de "suporter". Ce ai cu jucătorii? Dinamo este o echipa de liga a doua, ținută artificial in liga întâi. Degeaba mărești numărul echipelor. La final, valorile se decontează, iar Dinamo își ocupă locul meritat în coada clasamentului.
La Voluntari este o omenie cinstită. Urîtă aceată echipă a Botosaniului . Asteptăm ca Croiturul cel tinăr sa fie propus la Natională că doară este cumpărat de Becali. Fotbal de 2 bani. Zero valoare. Fcsb campioana blaturilor . De 6 ani este campioană !
obositi ? din nastere?:)))respect cortacero ! eso si !:)))
Ce nesimțiți! Și etapa trecuta la fel, erau mulți nerăbdători sa piardă Dinamo.
nu poate, îs slaghi. B-ul
Dinamo este de decor. Sa speram ca retrogradeaza anul asta si se duce unde-i este locul!
Maleficul personaj din Pipera si-a bagat doi sateliti siguri in play off!Adica pe Botseni si pe echipa lu nepotu Vasi-Clincenii!Pentru meciul lui Dinamo cu Clinceni a actionat din timp!Adica de la meciul lui Dinamo cu CFR!Unde l-a trimis(cu mana lui Deaconu),sa arbitreze pe Birsan!Cu misiunea sa decimeze echipa lui Dinamo de doi jucatori indispensabili pentru mijloc-adica sa-i suspende pe mijlocasul Paul Anton si pe inchizatorul Rautza!Iar pentru meciul lui Clinceni-a trimis o alta„oitza barsana”sa arbitreze-pe Radu Petrescu!Care la cele 3 cornere-din care Dinamo a primit gol-i-a lasat pe jucatorii Clincenilor sa-l inconjoare in careul de 6 metri pe portarul lui Dinamo-blocandu-l-ca sa nu poata sa iasa pe centrari si nici macar sa nu vada mingea!In loc sa faca ordine in careu,sau sa fluiere fault la portar!
Bravo Clinceni, bravo Botoșani, două citadele ale fotbalului românesc! Stadionul plin de noroi al Clinceniului a intrat în istorie! Pe o latură a lui, chiar pe terenul de joc, apa formează un pârâu când plouă vreme ceva mai îndelungată, tușierul și fotbaliștii "de bandă" de pe acea parte înnoată prin noroi - imagine de referință pentru fotbalul românesc în 2021. Bine, o să spuneți că o imagine la fel de puternică o reprezintă și măturile speciale cu care se dă un lustru "de basm" sloiurilor înghețate din terenul de la Botoșani... (acolo se produce în mod bizar un îngheț al apelor după fiecare interviu acordat de Iftime în avanpremiera marilor meciuri cu contracandidatele Fcsbului).
respect Cortacero !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.