Alte știri din fotbal
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Jucătorul pe care pariază Gardoș la Turcia - România: „Își creează singur ocazii”
0
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Sare țăranul din tine cum sare țața din pat. Ai, așa, o plăcere morbidă să fii înjurat. :))
Mai bine razi de pinguinii targu jieni, apropo, ce mai faceti ?? cum e la Liga 3 ??
Ce vicii? Poate mă faci și vin să-ți arăt viciul pe care îl cauți, metre! :)) Bă, ești prost cu spume, altă comparație n-am găsit. :))
El este mai prost decât tine, are liber la destrăbălare. :))
guvern? gymd aka prostlaul siteului. ce sa faca guvernul in situatia asta? daca preiau picihisti intr-o luna intrati in faliment. daca se vrea faliment dadea clubul pa mana suporterilor.
Ba gymd, nu mai viziona filme sf:))
Cortacelu e doar un pion cum a fost si Negoita, in spatele toatei mascarade astea este Badea si posibil Borcea si ceilalti interpusi. Astea vor sa-i regretam ca baga spaniolii clubu in faliment. Negoita impreuna cu vechiu clan e partas la iminentu faliment. Trebuie sa facem cumva sa preluam actiunile, poate se rezolva cu o ordonanta ceva de la Guvern
Nu ai cum sa-ti amintesti din moment ce iti expira buletinul in 2076:)))asta inseamna ca ai 62 de anisori..Batranetea isi face efectul :)))
S-a corectat!Multumit ,Valentine?...Hai,gata ca "latra cainii in Giurgiu" si n-am chef sa-i aud!"Orez o siara"!..:))
Lasam prostia la o parte ,dar retine:NU SUNT FECESEBIST!Asta ca sa nu ma mai confunzi!@Sunt hater dinamovist!Maxim!..Imi place ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.