Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FCSB, derby în Gruia. În plină criză, Șumudică își înfruntă rivala care vrea locul 1. Echipe probabile
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele probabile
0
Universitatea Craiova vs Voluntari, în runda #6 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Alte două meciuri se joacă azi în Liga 2 » Toate rezultatele rundei
34
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, debut de vis în Qatar » Al-Sadd a făcut spectacol în prima repriză
0
Antrenorul lui Hull, gluma zilei după victoria cu United: „Nici aerul condiționat nu putem să-l pornim”
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Ararat-Armenia - Universitatea Craiova nu se vede la TV! Decizia de ultim moment
2
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
6
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Bineinteles, unii ar vrea sa comande pe banii altora se pare...
Ce contribuție avea Danciu in cadrul echipei? Ce făcea el mai exact? Ducea schimbările la arbitrul de rezervă? Înseamnă ca e o mare pierdere.. nimeni nu va mai duce hârtia cum o făcea el.
Mai terminati bă odată, numai circ la clubul ăsta...până la urma spaniolul bagă banii si el decide!
Astept articolul cu Gigi in care sa spuna ca astia sunt prea mici pentru el, ca nu au banii lui si ca Dinamo nu are nici o sansa in fata FCSB ului si ca mai bine nu ar mai investi nimic, sa nu mai aduca jucatori ca aia e! Ca Negoita a fost cel mai bun patron dar n au stiut dinamovisti sa l aprecieze
Doar conflicte visati !
Corect, insfarsit se vine si se implementeaza o gandire occidentala, e timpu ca la Dinamo sa predomine profesionalismu, prea au fost pusi in functii oameni care au fost doar legende, mai trebuie sa fie si competente cu postu, iar Danciu nu a fost deloc, il respect pentru cariera de jucator dar ca oficial e altceva, nu are valente de asa ceva, e moale, sensibil si il halesc astia imediat.
Pentru Danciulescu se poate crea la club o sinecura, se intampla la toate cluburile mari. Spaniolii nu inteleg cat de important este Danciulescu pentru istoria lui Dinamo. Sa le zica cineva macar ca a deschis scorul cu Manchester United... poate vizualizeaza si ei un pic despre cine este vorba. Record de jocuri in Liga 1... Bun, nu-i vreun Bill Gates, dar cum sa-i spui... pa?
Proprietarul are dreptul sa-si aleaga echipa, indiferent daca ne place sau nu. Respect pentru Danciu, dar se doreste o alta abordare, gestul lui nu va fi uitat niciodata, la fel si ce a facut ca si fotbalist pentru acest club.
Mai lasati-ne bai cu Danciulescu, omu inafara ca a fost fotbalist bun alta calitate nu are, pe bune acum, ca oficial e moale, a fost de 3 ori si nu a facut nimic, e prea cu bun simt ( si fata de presa ca le zice totu) asa ca e timpu sa avem profesionisti in conducere, pai ruffo collado asta a fost atatia ani presedinte la granada in La Liga, stie bine de tot piata. In Romania o sa fie boier.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.