Alte știri din fotbal
Gigi Becali i-a anunțat revenirea în echipa de start la FCSB: „O să joace din prima”
0
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola ia în calcul să se retragă definitiv: „Îmi va fi greu să revin”
0
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Vezi de autopsiile tale, domnule.
Nu este vorba despre injuraturi aici.. nu face nimic, nimic!!! Pai asa poate antrena si mama omida!!!! Multescu nu a fost bun nu?
O sa ajungeti sa va injurati toate legendele pentru niste capsunari ***.Nu e ok.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu ai dreptate se încurcă rău lucrurile pentru ăștia.
simplu,banii chiar nu au venit,deci pana acum a avut dreptate presa. aia cu grigore este efectiv irelevanta. si daca er aadevarata si daca nu,tot aia este. vorbim de o amarata de negociere care oricum nu inseamna nimic. dar *** chiar v-au imprumutat,prin tantaru din alba iulia talnar.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnilor, indiferent de imprejurari, cu spanioli, fara spanioli, cu rezultate sau fara rezultate.. acest antrenor de ZERO BANI a facut acelasi lucru si la Nationala!!!!!! Fara o idee de joc, lunga si p-a doua!!!!! Nu a aratat ca stie NIMIC despre acest sport!!! Pai Domnul Multescu cu niste petarde de jucatori a aratat ca stie sa ii puna in teren, sa aiba o idee de joc, sa paseze si sa ii motiveze sa scoate noste rezultate bune!! Pai guritza asta ne-a mancat de zile ma!!!!!! Ne-a albit cu totul!!!!!! Faceam si eu 2 puncte daca eram antrenor si mai are tupeu sa ceara si bani!?!? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Contra e baiat rezonabil.Dar cu strainii nu o sa le mearga cortaceilor.
Dracu i a pus sa ia bani cu camata.Intr o luna cu dobanzile progresive aferente suma imprumutata trebuie restituita cel putin de doua ori.E mai rau ca o polita semnata in alb.
AHAHAHAHA LUNA DE PE CER IERA MAI USOR DE LUAT DECAT BANI DE LA PANARAMEZII ASTEA
acum serios,spaniolii vor ca ,contra sa nu primeasca niciun ban pentru ultimele 3 luni de lucru. iar contra este asa de prost ca ar accepta 2 din 3 salarii. wtf? de ce naibi nu declara faliment spaniolii astia? adica serios.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.