Alte știri din fotbal
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
0
Hermannstadt a ales! Înlocuitorul lui Măldărășanu va fi prezentat oficial astăzi
0
Adrian Mititelu, după informațiile apărute în Ungaria: „N-au nicio șansă. Vă spun de ce și îmi asum”
0
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
Știri din fotbal internațional
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Marcus Rashford pune presiune pe Barcelona: „Prefer să joc la echipa a doua dacă nu se poate întâmpla asta”
0
Zinedine Zidane a devenit acționar la noul club rezultat în urma fuziunii! „Zizou” s-a alăturat unei echipe din Franța, alături de alți doi campioni mondiali implicați în proiect
0
Ultima oră înainte de FCSB - Feyenoord » Doi jucători sunt OUT + câte bilete s-au dat
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
0
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Gafa făcută de Nicușor Dan la conferința din Franța: „O înfrângere ar fi să ...
Libertatea
Ok !Dar nu merg calare pe magar ca tine bai sholdovene!!
Asta este doar pe emblema , in acte scrie FC STEAUA BUCURESTI ! De ce scrie la voi dinamo ? Intreaba-l pe Badea ! El are dreptri deplineasupra numelui . Probabil Badea esteprea dinamovist incat sa actioneze clubul lui Nea Choitza in instanta !
babaciunea terminata de cand bea ceai de s.ùlacalului sta prost cu rationamentul... nu c-ar fi stat bine vreodata dar in ultimul timp zici ca l-a lovit boala lui calache! :)))))))))))))))))))))
: ))))) In oras cica merge cu GPS-ul la el.. :D
Pai normal ca-l evita...sa vedem cat timp mai pot face asta :))) Si totusi,uite ca mocheta investeste in echipa,Bokila este o achizite excelenta..jur,nimic de reprosat lui negoita,dovedeste ca este caine de mic :))))
Oferta anului, acum pentru toti! De ce veti gasi din ce in ce mai des aceasta oferta de lucru? Pentru ca noi suntem cei mai seriosi! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: [email protected]
asa e ma, ai dreptate. atunci de ce noi ne numim dinamo si voi fcsb? :)))
Nici pe Grozav nu-l puteti tine! Bianco viseaza salarii de 10.000 dar chiar si asa, la vara trebuie sa plateasca Negoita 1-1,5 mil. pe el!
In sezonul 2006-2007 Dinamo pe site-ul FRF avea denumirea SC DINAMO 1948 BUCURESTI, a continuat asa pana in sezonul 2012-2013 cand si-a schimbat denumirea in DINAMO 1948 SA, la fel ca si in acest sezon si sezonul anterior. Steaua are denumirea SC FC STEAUA BUCURESTI SA in sezonul 2006-2007 si la fel o are de atunci si pana acum Asadar, DINAMO SI-A SCHIMBAT DENUMIREA!! ESTE O CLONA!! Aici puteti verifica ://frfotbal.ro/index.php?competition_id=15&season=1 Hai sa va dau in gura ce catei naivi si prosti : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Asta este adevarul , dar cateii il evita si nu recunosc nimic ! Pt ei dinamo este dinamo . Nu conteaza ca ei sustin echipa lui RINALTI zis si mocheta , cunoscut si sub numele de nea Choitza zugravul vestit pe cand lucra la Paris !! Noi am pierdut in instanta ultima emblema , nu palmaresul sau numele !! Nici macar culorile nu le=am pierdut ! In schimb cateii au pierdut TOT !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.