Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni
1
Puncte uriașe pentru Hermannstadt și Dorinel Munteanu » După 132 de zile, sibienii câștigă în Superligă: lui Andrei Prepeliță i s-a cerut „demisia” din tribune
3
Tragedie: mama lui Cristi Manea a murit » Fotbalistul nu este în lot la Rapid - U Cluj
0
Fotbal pe un ger aspru, cu cinci goluri, între două echipe de tradiție din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Start de meci
1
Viața fostului jucător al lui Real Madrid » Opt copii, muzică rap și un accident vascular cerebral
0
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Da vina pe Romania pentru ca l-au tepuit spaniolii lui, parca erai de-a lor Gurita? no? que paso?
Bah antrenor de pus foi pe birou, asta e Contra,un habarnist, a distrus Dinamo total , ca inainte o facuse secundu lui de la nationala pe nume Mihalcea.
cred ca tarile arabe,...ti se potrivesc
Dar de ce nu a castigat nici macar la inceput?
Nu-l mai intereseaza nici Nationala nici echipele de club??? Sa murim de ras?? Pai nici nu mai avea ce sa distruga, s-a facut de ras la toate... inca imi aduc aminte cum tremuram in meciurile cu Feroe... Faptul ca aia nu platesc nimic nu scuza rezultatele penibile din campionat. A avut un lot peste multe alte echipe pe mana, ce a facut cu ei?
Eee ca d’aia nu mai poate el, fix de mesajul peluzei. Acum nu mai are voie omu’ sa ia decizii in viata pentru ca i-a cerut peluza sa ramana. Hai ca deja se exagereaza tare de tot cu chestia asta. Asa cancanisti ati devenit, cautati scandal din orice.
Da’ când te-a interesat ?
pai ai inteles gresit,suporterii i-au cerut sa ramana sa scoata dinamo din mocirla fara bani,ca el a garantat ptr spanioli,acum sa scoata caruta la mal pe moaca.Bintenteles ca nu vrea,la ce rezultate a avut el oricum trebuia sa aduca bani de-acasa
bravo ba Contra????????????...pai tu care esti mare antrenor sa stai in Romania...ai oferte din Spania Germania Anglia si tu o arzi aiurea ditamai antrenorul...avem pretentii de la tine ca esti un TITAN ...bai asta...apucate de afaceri cu legume ca esti o leguma de antrenor sa stii cum stai.
Bratu deja e la poarta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.