Comentarii (37)
dvd1
dvd1  •  16 Octombrie 2020, 18:51

nu va prezentati la meci pt ca va fi macel. Sigur 3, 4-0 pt Craiova. Daca nu veniti la meci e doar 3-0, daca se joaca poate sa fie mult mai mult. Dinamo e candidata sigura (si singura) la retrogradare directa de pe ultimul loc. Retrageti Dinamo din campionat pina nu e prea tirziu si pina nu devine totul de risul curcilor

Postat de doomslayer pe 16 Octombrie 2020, 18:41

deci vitanul barzesti pierdea cu 5-0 daca primea gol cartonas rosu cum era normal in minutul 13 si astia vorbesc de ajutor la clona csu? wtf? daca voi nu furati cu Steaua din liga 1 acum ati fii pierdut cu 5-0. cum bah sa nu dai rosu la gol si cum sa dai penalty pentru vitanul barzesti cand pantaru doar l-a atins. adica wtf? acolo aproape ca nu a fost contact./

napoli01
napoli01  •  16 Octombrie 2020, 18:45

Unii au 18 puncte, altii 5 si asta vb de diferente facute pe greseli de arbitraj. Prietenas, lasa gargara ca nu este productiva si aduceti banii aia de va tot laudati cu ei. Sau inca nu au fost spalati suficient .