Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
29
Marius Croitoru a început să danseze după golul de 3-2 din Botoșani - FCSB! Gafă ca la „județeană”
0
Cristi Balaj revine: acord cu un club din play-off?
0
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Planul lui Manchester United pentru a economisi peste 1,3 milioane de euro pe săptămână
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
N-ai sa vezi la astia!:) D-aia n-o sa planga nimeni dupa ei...
Pai Gigel a fost diliu, ca drept dovada a pierdut. Sincer nu cunosc regulamentele, ma doar la basca dacă Dinamo sau Fcsb va avea castig de cauza. Ce nu înțeleg eu, e de ce acest demers a venit cu 1 ora înainte de retru. De ce nu au făcut demersul imediat după primul meci. Nu este normal ca inaintea returului sa se știe rezultatul primei manșe?
Se vede ce...*** sunteti!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu,primează decizia FRF in astfel de cazuri.Adica acel 3 -0 de la masa verde !
...tata , aici nu e vorba ca reprezentantul echipei (ofiterul de presa )a vazut o POSIBILA oportunitate si a sarit -n ca aia e treaba lor , sau a lui mm !! aici e vorba ca foarte multi suporteri au aderat la demers si TOTI il CONSIDERA INDREPTATIT!!??
...postac:)))
FRF = incompetență + corupție Vor încerca să le dea celor de la Dinamo ceva la schimb, să le închidă gura. Poate garanția rămânerii în liga I. Interesele sunt financiare: *** in finala cupei și Dinamo în liga I și la anul (cred că Dinamo e echipa cu cei mai mulți suporteri în România) e rețeta financiară ideală. Pe cine mai interesează dreptatea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alt prostalau gigist.
Prostilor!:)))))))))) Chiar nu stiu cum nu va e rusine sa sustineti mizeria aia. Prostia va determina probabil.
Scorul nu scuza incalcarea legii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.