FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - CS U CRAIOVA

DINAMO - CS U CRAIOVA // VIDEO + FOTO Ratarea începutului de an » Lui Mangia nu i-a venit să creadă

Articol de GSP - Publicat duminica, 04 februarie 2018 22:04

Cristi Bărbuț (22 de ani) a marcat un gol în partida cu Dinamo și a oferit ratarea începutului de an.

Mitriță a reușit o cursă senzațională în minutul 57, lăsându-l pe Nedelcearu în urmă, prăbușit de fenta "piticului" oltean. Mingea răspinsă de Brănescu a ajuns la Bărbuț, care a trimis din 7 metri pe lângă poarta goală (vezi VIDEO)

Bărbuț înscrisese golul e 2-1 în minutul 55, după o acțiune cu un scenariu asemănător cu cel de la ratare.